مدیر کل زندان های استان تهران: در سال جهش فراوری شاهد تحولات اساسی در تمام مراکز خواهیم بود

به گزارش وبلاگ محتوا، سید حشمت اله حیات الغیب در بازدید از ندامتگاه ورامین گفت: ارتقای فعالیت های تربیتی، فرهنگی، رفاهی، بهداشت و درمان و اشتغال مددجویان اولویت اصلی اداره کل زندان های استان تهران است.

مدیر کل زندان های استان تهران: در سال جهش فراوری شاهد تحولات اساسی در تمام مراکز خواهیم بود

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ محتوا، مدیر کل زندان های استان تهران که به منظور آنالیز شرایط مددجویان و بازدید از پروژه های عمرانی در ندامتگاه ورامین حضور یافته بود گفت: رسالت مجموعه سازمان زندان ها تربیت افراد بزهکار و مهیا نمودن بستری جهت بازگشت سازنده آنان به اجتماع است.

سید حشمت اله حیات الغیب ادامه داد: ارتقای فعالیت های تربیتی، فرهنگی، رفاهی، بهداشت و درمان و اشتغال مددجویان اولویت اصلی اداره کل زندان های استان تهران است و اجرای این امر تنها با صرف هزینه، وقت و استفاده از ابزار و دانش متخصصان، اقدامات تربیتی محقق خواهد شد.

وی با تأکید بر ضرورت کوشش جهادگونه در زندان ها و رسیدن به اهداف متعالی سازمانی توضیح داد: طی سال 98 تحولات اساسی و بنیادین در سطوح اقدامات رفاهی، عمرانی، فرهنگی، بهداشت و درمان و اشتغال ایجاد گردیدکه نتیجه آن موجب دگرگونی مراکز تامینی و تربیتی استان تهران در این بازه زمانی کوتاه شد.

مدیر کل زندان های استان تهران همچنین ضمن اشاره به تأثیر باور های دینی و عقیدتی در رشد فکری و اخلاقی زندانیان گفت: ایجاد محیط شاداب و زیباسازی اماکن موجب ارتقای انگیزه تربیتی و خودسازی در زندانیان می شود که بر اساس آن جهت بازگشت سالم به جامعه روشن تر می شود.

حیات الغیب در ادامه از کوشش های شبانه روزی مدیر ندامتگاه ورامین و مجموعه پرسنل آن مرکز تشکر کرد و اضافه نمود: فرایند رو به رشد ندامتگاه ورامین سرعت بیشتری به خود گرفته و در سال جهش فراوری شاهد جهش و تحولات اساسی در تمام مراکز و زندان های استان تهران خواهیم بود.

در ادامه بازدید مدیر کل به همراه رستمی معاون اداری اقتصادی زندان های استان تهران از پروژه های در حال تکمیل مجتمع سالن های ملاقات و انتظار مراجعین، هواخوری و آمفی تئاتر واحد فرهنگی بازدید کرده، ضمن ملاقات با مددجویان اندرزگاه های مختلف و سربازان وظیفه با آنان مصاحبه و دستوراتی در مورد برطرف مشکلاتشان صادر کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مدیر کل زندان های استان تهران: در سال جهش فراوری شاهد تحولات اساسی در تمام مراکز خواهیم بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر کل زندان های استان تهران: در سال جهش فراوری شاهد تحولات اساسی در تمام مراکز خواهیم بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید