مدیران صنعت و معدن، فرماندهان جبهه اقتصادی مبارزه با تحریم ها هستند

به گزارش وبلاگ محتوا، تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت صنعت و معدن به نام مهم ترین حوزه اقتصاد، نقش مؤثری در توسعه و پیشرفت نظام اسلامی و پویایی نظام بانکی و گردش اقتصادی ایفا کرده و مولد اشتغال پایدار، افزایش تولید ناخالص ملی و درآمد سرانه و رونق کسب وکار و صادرات غیرنفتی و درنهایت خوداتکایی و خودکفایی اقتصادی بوده است؛ به طوری که به اذعان کارشناسان اقتصادی کشور، مدیران صنعت و معدن کشور، فرماندهان جبهه اقتصادی مبارزه با تحریم های ظالمانه نظام سلطه خواه به تعداد می آیند.

مدیران صنعت و معدن، فرماندهان جبهه اقتصادی مبارزه با تحریم ها هستند

حمیدرضا بزرگیان مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در پیامی فرا رسیدن روز صنعت و معدن را به تمامی مدیران، کارکنان و کارگران شاغل در حوزه صنعت و معدن تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

نام گذاری روز دهم تیرماه به نام روز صنعت و معدن، نمایانگر اهمیت بنیادین و سرنوشت ساز صنعت و معدن، در توسعه، اقتصاد و شکوفایی ایران اسلامی است و این اهمیت در سال های اخیر، با اعمال محدودیت ها و تحریم های ظالمانه بر صنعت نفت کشور از سوی دولت های متخاصم و متجاوز، دوچندان شده است.

صنعت و معدن، محرک و مشوق تولید، جهش و رشد نظام های سیاسی و مالی است و بخش زیادی از پیشرفت های نظام مقدس جمهوری اسلامی متأثر از پیشرفت در این حوزه است.

بی تردید لطف پروردگار الهی شامل حال این مرزوبوم شده و جای جای میهن اسلامی ما مملو از منابع و معادن غنی طبیعی و سوختی و معدنی است و این امر، کشورمان را درزمینه بهره مندی از مواد اولیه در جایگاه مطلوبی قرار داده است. علاوه بر این، در دهه های اخیر، دانش، مهارت، توانمندی و تعهد مهندسان، کارآفرینان، معدن کاران، صنعتگران و فرزندان برومند کشور ارتقای چشم گیری یافته و سرمایه های انسانی این حوزه افزایش درخور توجهی داشته است.

صنعت و معدن به نام مهم ترین حوزه اقتصاد، نقش مؤثری در توسعه و پیشرفت نظام اسلامی و پویایی نظام بانکی و گردش مالی ایفا کرده و مولد اشتغال پایدار، افزایش تولید ناخالص ملی و درآمد سرانه و رونق کسب وکار و صادرات غیرنفتی و درنهایت خوداتکایی و خودکفایی مالی بوده است؛ به طوری که به اذعان کارشناسان مالی کشور، مدیران صنعت و معدن کشور، فرماندهان جبهه مالی مبارزه با تحریم های ظالمانه نظام سلطه خواه به تعداد می آیند.

10 تیرماه سالروز گرامیداشت و یادآوری اهمیت صنعت و معدن در سرنوشت کشور و پاسداشت کوشش هـای سخت کوشـانه، مجاهدانه و خستگی ناپذیر فعالان این عرصه است که با اراده پولادین و همت مضاعف، چرخ های اقتصاد، تولید و رونق مالی را به حرکت درآورده اند. در این میان، گروه فولاد مبارکه به نام بزرگ ترین مجتمع صنعتی کشور و تنها مجموعه تکامل یافته صنعتی که چرخه کامل تولید از سنگ تا رنگ و از معدن تا محصول نهایی را در اختیار دارد، همواره مفتخر به پیشتازی و موفقیت در عرصه های صنعتی و معدنی نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است.

بدین وسیله این روز خجسته را به تمامی مدیران، کارکنان، کارگران شاغل در حوزه صنعت و معدن و همکاران گران قدر گروه فولاد مبارکه از شمال تا جنوب کشور، تهنیت عرض می نمایم و برای کلیه صنعتگران، معدن کاران، کارآفرینان و کارگران این عرصه که مجاهدانه در راه صیانت از پویندگی صنعت و اقتصاد این مرزوبوم، کوشش می کنند توفیق و سربلندی آرزو می کنم.

منبع: خبرگزاری پانا

به "مدیران صنعت و معدن، فرماندهان جبهه اقتصادی مبارزه با تحریم ها هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیران صنعت و معدن، فرماندهان جبهه اقتصادی مبارزه با تحریم ها هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید