فاضلی: در بیشتر دقایق ملاقات با پدیده مالک میدان بودیم، لیگ سال جاری 6 مدعی قهرمانی دارد

به گزارش وبلاگ محتوا، مربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: در بیشتر دقایق بازی با پدیده مالک توپ و میدان بودیم و در نهایت هم روی هوش بالای محمد عباس زاده به گل فزونی رسیدیم.

فاضلی: در بیشتر دقایق ملاقات با پدیده مالک میدان بودیم، لیگ سال جاری 6 مدعی قهرمانی دارد

وحید فاضلی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی وبلاگ محتوا، درباره پیروزی یک بر صفر تیم تراکتور مقابل پدیده خراسان در هفته ششم لیگ برتر گفت: این مسابقه برای تیم پدیده حکم مرگ و زندگی را داشت. به هر حال اگر آنها این بازی را می باختند به نوعی وارد بحران می شدند، به همین علت باانگیزه وارد زمین شدند و حتی در دقایقی هم تیم ما را پرس کردند. تیم ما اما با توجه به شرایط خوبی که داشتیم، در بیشتر دقایق مالک توپ و میدان بود.

وی ادامه داد: البته دفاع فشرده تیم پدیده خیلی اجازه کار را به تیم ما نمی داد، اما موقعیت هایی برای گلزنی به دست آوردیم. در ادامه با تعویض هایی که سولدو انجام داد، جریان بازی بیشتر به نفع ما شد. در صحنه گل هم حدود یک دقیقه مالک توپ بودیم و توانستیم فشار را روی دروازه حریف حفظ کنیم و در نهایت روی هوش بالای عباس زاده به گل برسیم.

مربی تیم تراکتور در خصوص اینکه به نظر می رسد زونیمیر سولدو کم کم شناخت لازم را از بازیکنان تراکتور به دست آورده است، گفت: قطعاً همینطور است، اما باید این را هم بگوییم حریفان هم از ما شناخت شان بیشتر شده است. به هر حال بازیکنان کم کم با تاکتیک های سولدو هماهنگ تر شده اند و تفکرات سرمربی تا حدودی در تیم جا افتاده است.

فاضلی در واکنش به این پرسش که آیا سولدو بازیکن جدیدی را به تراکتور اضافه خواهد نمود یا خیر؟، خاطر نشان کرد: فعلاً سرمربی تیم در حال آنالیز است و احتیاج به زمان دارد تا به شناخت بیشتری از شرایط تیم دست پیدا کند.

وی در خصوص اینکه تیم تراکتور در هفته هفتم ملاقات سختی را مقابل فولاد در خوزستان خواهد داشت، توضیح داد: سال جاری در لیگ بازی سبک نداریم. سطح همه تیم ها نزدیک است و دیدید که سپاهان و پرسپولیس هم در پنج هفته اول باخت دادند. همه تیم ها همین شرایط را دارند و بازی های سختی داریم که یکی از همین بازی های سخت، هفته آینده با فولاد خواهد بود.

مربی تیم فوتبال تراکتور در خاتمه در پاسخ به این پرسش که به نظرش چه تیم های در فصل جاری مدعی قهرمانی خواهند بود، یادآور شد: من احساس می کنم سال جاری نسبت به فصل های قبل مدعیان بیشتری برای قهرمانی خواهیم داشت. به نظرم شش تیم مدعی قهرمانی هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فاضلی: در بیشتر دقایق ملاقات با پدیده مالک میدان بودیم، لیگ سال جاری 6 مدعی قهرمانی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فاضلی: در بیشتر دقایق ملاقات با پدیده مالک میدان بودیم، لیگ سال جاری 6 مدعی قهرمانی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید