تمام حالت های رتبه استقلال در سرانجام نیم فصل اول خبرنگاران

به گزارش وبلاگ محتوا، بازی استقلال برابر سپاهان در راه معین صدرنشین نیم فصل اول بسیار مهم خواهد بود.

تمام حالت های رتبه استقلال در سرانجام نیم فصل اول خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ محتوا، استقلالی ها در طول 14هفته ای که از نیم فصل اول می گذرد در بین تمام تیم های لیگ فزونی بیشترین هفته را در صدرجدول سپری نموده اند. آبی ها امیدوار هستند در هفته انتهای لیگ برتر بتوانند صدر جدول را حفظ نمایند و آمار خوب خوب خود را ادامه دهند.

اما استقلال در صورت شکست برابر سپاهان ممکن است حتی تا رتبه چهارم جدول رده بندی هم سقوط کند هرچند که با توجه به تفاضل گل موجود بین استقلال و نفت آبادان (تفاضل گل استقلال: 9، تفاضل گل نفت آبادان: 4) بسیار بعید است این اتفاق برای آبی ها رخ دهد.

بهترین حالت این است که استقلال فردا سپاهان را شکست دهد و پرسپولیس نتواند در دو بازی باقی مانده خود 6 امتیاز کسب کند که در این صورت آبی ها می توانند صدرنشینی در نیم فصل اول لیگ برتر را جشن بگیرند.

اما اگر استقلال برابر سپاهان مساوی کند، بازهم شانس صدرنشینی خواهد داشت، به شرط اینکه پرسپولیس از دو بازی خود 2 امتیاز یا کمتر کسب کند. البته یک حالت دیگر هم این است که پرسپولیس از دو بازی باقی مانده خود یک بازی را ببرد و دیگری را شکست بخورد که در این صورت هم امتیاز سرخ ها با استقلال برابر خواهد شد و در آن صورت تفاضل گل معین نماینده خواهد بود. در حال حاضر تفاضل گل استقلال 9 و تفاضل گل پرسپولیس 7 است.

اما شکست استقلال برابر سپاهان قطعا صدرجدول را از آبی ها خواهد گرفت ضمن اینکه در صورتی که پرسپولیس بتواند از 2 باقی مانده خود حداقل 3 امتیاز کسب کند، آبی ها نیم فصل را در رده سوم جدول رده بندی به انتها خواهند رساند و حتی در صورتی که نفت آبادان با اختلاف ماشین سازی را شکست دهد، استقلال ممکن است به رده چهارم جدول سقوط کند.

با این شرایط بازی فردای استقلال برابر سپاهان برای آبی ها بسیار مهم خواهد بود و فکری امیدوار است با کسب پیروزی در این بازی و البته با از دست دادن امتیاز از سوی پرسپولیس، تیمش را در صدرجدول نگه دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تمام حالت های رتبه استقلال در سرانجام نیم فصل اول خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمام حالت های رتبه استقلال در سرانجام نیم فصل اول خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید