آراء جدید انضباطی؛ تذکر جدی به یک استقلالی

به گزارش وبلاگ محتوا، تیم صنعت نفت آبادان به دلیل فحاشی تماشاگرانش در دیدار برابر ذوب آهن اصفهان باید مبلغ 200 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

آراء جدید انضباطی؛ تذکر جدی به یک استقلالی

کمیته انضباطی در تازه ترین آراء صادره در خصوص تیم های لیگ رجحان به بازیکن تیم استقلال هشدار جدی داد.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی گفت با توجه به اینکه روزبه چشمی، بازیکن تیم استقلال تهران در دیدار برابر نفت مسجد سلیمان از هفته سوم لیگ برتر از طریق صفحه شخصی خود مطالبی را با ادبیات دور از شان بازیکن لیگ برتر که سابقه پوشیدن لباس تیم ملی ایران نیز دارد نسبت به داور دیدار منتشر کرده است، نوع ادبیات به کاررفته هتک حرمت داور می باشد و بر همین اساس صرف نظر از ارسال دفاعیه باشگاه استقلال، انتشار مطالبی که حاوی هتک حرمت از سوی روزبه چشمی، بازیکن ملی پوش باشگاه استقلال نسبت به داور دیدار این تیم مقابل نفت مسجد سلیمان محرز بوده، وی طبق ماده 71 مقررات آیین نامه انضباطی و با اعمال ماده 93 همین مقررات، به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی و توبیخ کتبی محکوم شد.بدون شک تکرار چنین اعمالی از سوی مشارالیه مستوجب تنبیهات شدیدتر خواهد بود.

هم چنین آراء دیگری از سوی کمیته انضباطی در خصوص تیم های لیگ رجحان صادره شده است که از این قرار است:

پس از بررسی کمیته انضباطی در خصوص تخلفات تماشاگران تیم نفت مسجد سلیمان در دیدار برابر استقلال، این تیم به مدت یک جلسه از همراهی تماشاگران خود از حضور در ورزشگاه محروم و باید 500 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. لازم به ذکر است، نظر به صدور دستور موقت در تاریخ 25 شهریورم ماه، محرومیت یک جلسه ای تماشاگران تیم نفت مسجد سلیمان در بازی این تیم با تیم شهر خودرو در مورخ 3 مهر ماه اعمال شده است. این رای در بخش محرومیت یک جلسه ای تماشاگران قطعی و در بخش مربوط به جزای نقدی قابل تجدید نظر در کمیته استیناف می باشد.

تیم صنعت نفت آبادان به دلیل فحاشی تماشاگرانش در دیدار برابر ذوب آهن اصفهان باید مبلغ 200 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

منبع: عصر ایران

به "آراء جدید انضباطی؛ تذکر جدی به یک استقلالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آراء جدید انضباطی؛ تذکر جدی به یک استقلالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید