موافقت وزارت صنعت با تمدید اتوماتیک کارت های بازرگانی تا انتها اردیبهشت

به گزارش وبلاگ محتوا، درخواست اتاق ایران مبنی بر تمدید اتوماتیک کارت های بارگانی تا 31 اردیبهشت 99 به منظور جلوگیری از مراجعه حضوری متقاضیان در شرایط شیوع کرونا، با موافقت وزارت صنعت، معدن و تجارت همراه شد.

موافقت وزارت صنعت با تمدید اتوماتیک کارت های بازرگانی تا انتها اردیبهشت

حسین مدرس خیابانی قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت طی نامه ای به روسای سازمان های توسعه تجارت در سراسر کشور خاطرنشان کرد که بنابر درخواست مجدد اتاق ایران با توجه به ادامه شیوع بیماری کرونا در کشور و به منظور جلوگیری از مراجعه حضوری متقاضیان در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، اعتبار کارت های بازرگانی که تاریخ انقضای آن ها از اول فروردین لغایت 31 اردیبهشت است تا انتها اردیبهشت 99 به طور اتوماتیک تمدید و دارای اعتبار است.

بیست و پنجم اسفند ماه، دبیرکل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در نامه ای خطاب به حسین مدرس خیابانی قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی درخواست کرد تا با توجه به تداوم شیوع بیماری کرونا در کشور، اعتبار کارت های بازرگانی سراسر کشور که تاریخ انقضای آنها از اول لغایت 29 فروردین 1399 است تا تاریخ 29 فروردین 99 به طور اتوماتیک و بدون احتیاج به ارائه مدارک و یا مراجعه حضوری متقاضی، تمدید گردد.

این دومین بار است که وزارت صنعت، معدن و تجارت، با تمدید اتوماتیک اعتبار کارت های بازرگانی در شرایط شیوع کرونا موافقت می نماید. اولین بار کارت هایی که تا انتها سال 98 اعتبار داشتند تا انتها فروردین 99 تمدید شد و این بار کارت های بازرگانی که تا انتها فروردین و اردیبهشت اعتبار داشت تا 31اردیبهشت به طور اتوماتیک تمدید شد.

منبع: اتاق بازرگانی ایران

به "موافقت وزارت صنعت با تمدید اتوماتیک کارت های بازرگانی تا انتها اردیبهشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موافقت وزارت صنعت با تمدید اتوماتیک کارت های بازرگانی تا انتها اردیبهشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید