اذعان مدل آمریکایی به روابط عاشقانه با بوریس جانسون

به گزارش وبلاگ محتوا، یک تاجر زن آمریکایی که در مظان اتهام سوءرفتار است، به روزنامه دیلی میل گفت، وقتی که جانسون شهردار لندن بود، با هم رابطه عاشقانه داشتند.

اذعان مدل آمریکایی به روابط عاشقانه با بوریس جانسون

به گزارش وبلاگ محتوا، روزنامه دیلی میل امروز (شنبه) گزارش کرد، جنیفر آرکوری، کارآفرین آمریکایی حوزه فناوری در پاسخ به اینکه آیا با بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس ارتباط عاشقانه داشته، گفت: فکر می کنم باید بگویم که اینطور بوده است.

وی در مصاحبه ای با این روزنامه ادامه داد: جانسون در آن موقع با مارینا ویلر، همسر دوم خود ازدواج نموده بود و با من هم ارتباط داشت!

آرکوری پس از مطرح شدن این اتهامات در چندین مصاحبه تلویزیونی گفته بود که وی و جانسون رابطه بسیار خاصی داشتند اگرچه بارها از گفتن اینکه آنها رابطه ای عاشقانه داشتند یا نه، اجتناب نموده بود.

جانسون از 2008 تا 2016 شهردار لندن بود و سال گذشته میلادی نخست وزیر انگلیس شد. دفتر نخست وزیر انگلیس تا به امروز در این باره بیانیه ای صادر ننموده است.

دفتر مستقل اجراییات پلیس انگلیس تحقیقاتی را در سپتامبر 2019 و در پی گزارش روزنامه ای شروع کرد که در آن بوریس جانسون زمانی که شهردار لندن بود در افشای ارتباطات شخصی اش با آرکوری بازماند؛ این زن که قبلا مدل بوده، در آن موقع هزاران پوند از بودجه دولتی دریافت نموده و آنها در سفرهای رسمی تجاری و کاری خرج نموده بود.

جانسون اتهام ارتکاب خلاف را رد نموده و گفته که همه این اقدامات به درستی اجرا شده و علاقه ای به بازگو کردن آنها ندارد.

در مه امسال میلادی دفتر مستقل اجراییات پلیس انگلیس اعلام نمود، جانسون با اقدام کیفری روبرو نمی گردد. این مساله به دیده بان جرایم شهرداری ارجاع شد چون جانسون در دوران شهرداری خود رئیس دفتر نظارت و جرایم شهرداری بود که برابر با پست یک کمیسیونر پلیس است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اذعان مدل آمریکایی به روابط عاشقانه با بوریس جانسون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اذعان مدل آمریکایی به روابط عاشقانه با بوریس جانسون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید