کریمی قدوسی: قرائت تحقیق و تفحص های مجلس دهم خواهان ندارد ، لیست گزارش ها در اختیار نمایندگان است

به گزارش وبلاگ محتوا، نماینده مجلس گفت: همه چیز به درخواست نمایندگان تازه ورود به مجلس باز می گردد. اگر گزارشی امضای لازم را کسب کند این گزارش در دستورکار مجلس شورای اسلامی قرار گرفته خواهد شد.

کریمی قدوسی: قرائت تحقیق و تفحص های مجلس دهم خواهان ندارد ، لیست گزارش ها در اختیار نمایندگان است

جواد کریمی قدوسی، نماینده مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی وبلاگ محتوا، درباره انتها تحقیق و تفحص های مجلس دهم، گفت: اگر گزارش های تحقیق و تفحص مجلس دهم تهیه و در کمیسیون مربوطه مصوب شده باشد یعنی این گزارش ها بعد از استماع اعضای کمیسیون به رای گذاشته شده باشد ولی بایگانی شده است، هیئت رئیسه موظف است این موارد را در نوبت قرار دهد.

وی ادامه داد: قرائت این دست تحقیق و تفحص های مجلس گذشته برعهده هیئت رئیسه است که تصمیم بگیرند این گزارش ها در نوبت قرار بگیرد یا نه و آیا نیازی به تحقیق مجدد هست یا خیر.

نماینده مشهد در مجلس گفت: هیئت رئیسه لیست تمامی این موارد را از همان تشکیل مجلس تهیه کرده و در اختیار نمایندگان قرار داده است تا نمایندگان مطلع باشند که مجلس گذشته درباره چه موضوعاتی دست به تحقیق و تفحص زده است.

کریمی قدوسی شرح داد: این مورد باز به درخواست خود نمایندگان بستگی دارد یعنی اینکه نمایندگان با مشاهده لیست هیئت رئیسه دست رو هر کدام بگذارند هیئت رئیسه آن گزارش را آماده قرائت در صحن خواهد کرد و اگر نماینده ای نخواهد شاید چنین اتفاقی نیفتد.

وی اضافه کرد: به درخواست نمایندگان تازه ورود به مجلس اگر گزارشی امضای لازمی را کسب کند این گزارش در دستورکار مجلس شورای اسلامی قرار گرفته خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کریمی قدوسی: قرائت تحقیق و تفحص های مجلس دهم خواهان ندارد ، لیست گزارش ها در اختیار نمایندگان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریمی قدوسی: قرائت تحقیق و تفحص های مجلس دهم خواهان ندارد ، لیست گزارش ها در اختیار نمایندگان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید