واریز 10 لیتر سهمیه جبرانی بنزین در سرانجام آبان ماه

به گزارش وبلاگ محتوا، تهران (پانا) - وزیر نفت در خصوص سهمیه بنزین جبرانی گفت برای جبران اختلالی که در سامانه هوشمند سوخت به وجود آمد، 10 لیتر بنزین سهمیه ای جبرانی برای خودروهای شخصی در نظر گرفته شده است که خاتمه آبان ماه واریز خواهد شد.

واریز 10 لیتر سهمیه جبرانی بنزین در سرانجام آبان ماه

جواد اوجی امروز در حاشیه بیست و دومین نشست اوپک پلاس با بیان اینکه در این نشست تصمیم ماه قبل در مورد افزایش تولید برای ماه دسامبر 20201 تمدید شد و اضافه نمود: با اکثریت توافق شد تولید 400 هزار بشکه در روز افزایش پیدا کند.

وی در مورد افزایش صادرات نفت ایران نیز گفت: در دولت سیزدهم توفیقات خوبی در صادرات نفت و میعانات نفتی رقم خورد که با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های داخلی و خارجی صادرات رو به بهبودی رفته است.

اوجی تاکید کرد: اقدام بچگانه آمریکا در اب های دریای عمان نیز نشان دهنده موفقیت دستاورد ایران در افزایش صادرات نفت خام ایران است.

وی ادامه داد: وزارت نفت خود را معطل تصمیمات نمی کند و تلاش می کنیم با استفاده از ظرفیت ها و روش های مختلف فروش توفیقات بیشتری حاصل شود.

اوجی در مورد سهمیه جبرانی بنزین نیز اضافه نمود: از ملت ایران تشکر می کنم که صبوری به خرج دادند. امروز تمامی جایگاه ها به سامانه وصل است و از طریق کارت سوختگیری انجام می شود.

وزیر نفت با تاکید بر اینکه در دولت سهمیه جبرانی مصوب شد، گفت: 17 مورد کاربری و مصرف بنزین در قالب کارت سوخت وجود دارد.

وی ادامه داد: برای جبران این اختلال، سهمیه سواری شخصی که سهمیه عادی 60 لیتر در ماه است، در سرانجام آبان ماه به 70 لیتر افزایش پیدا می کند. برای موتور سیکلت ها نیز 5.6 میلیون کارت فعال وجود دارد که سهمیه آنها از 25 لیتر به 30 لیتر افزایش می یابد.

وزیر نفت گفت: مجموع سهمیه جبرانی 258 میلیون لیتر است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "واریز 10 لیتر سهمیه جبرانی بنزین در سرانجام آبان ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واریز 10 لیتر سهمیه جبرانی بنزین در سرانجام آبان ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید