سهمیه اعتباری سوخت شهریور 623 هزار خودروی حمل و نقل عمومی واریز شد

به گزارش وبلاگ محتوا، مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از واریز ما به التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت شهریور ماه 623 هزار خودروی حمل و نقل عمومی در 23 مهرماه خبر داد.

سهمیه اعتباری سوخت شهریور 623 هزار خودروی حمل و نقل عمومی واریز شد

به گزارش وبلاگ محتوا از ایسنا، مرتضی ضامنی از واریز سهمیه اعتباری سوخت شهریور ماه رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی خبر داد و گفت: ما به التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت شهریور ماه 623 هزار خودروی حمل و نقل عمومی با کاربری مختلف از جمله آژانس تاکسی تلفنی (زیر نظر شهرداری ها و صنفی)، تاکسی های اینترنتی، تاکسی های فرودگاهی و ویژه، تاکسی های شهرهای بدون جایگاه CNG ، تاکسی های برون شهری، ناوگان تحت پوشش آرامستان ها و پیک موتوری واریز شد.

وی اضافه کرد: سهمیه شهریور ماه ناوگان اعتباری بالغ بر یک هزار و یکصد و بیست میلیارد ریال می باشد که در 23 مهر ماه به حساب رانندگان واریز شده است.

ضامنی در رابطه با نحوه استفاده از این اعتبار بیان داشت: اعتبار فوق در کلیه کارت های بانکی رانندگان شارژ می گردد و آنها صرفا در زمان سوختگیری می توانند از هر یک از کارت های بانکی خود، به منظور پرداخت هزینه سوخت در جایگاه استفاده کنند.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور اضافه کرد: رانندگان جهت اطلاع از میزان اعتبار تخصیصی می توانند با مراجعه به سامانه ملی اطلاعات سفر سماس از میزان اعتبار واریزی به کارت خود در هر ماه و همچنین تاریخچه استفاده از این اعتبار مطلع شوند.

منبع: جام جم آنلاین

به "سهمیه اعتباری سوخت شهریور 623 هزار خودروی حمل و نقل عمومی واریز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهمیه اعتباری سوخت شهریور 623 هزار خودروی حمل و نقل عمومی واریز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید