سماک: وقتی آزمون پیشنهادی ندارد درباره چه چیزی حرف بزنم؟!، او قطعاً در زنیت می ماند

به گزارش وبلاگ محتوا، سرمربی تیم فوتبال زنیت سن پترزبورگ مطالب جدیدی درباره سردار آزمون بیان نمود.

سماک: وقتی آزمون پیشنهادی ندارد درباره چه چیزی حرف بزنم؟!، او قطعاً در زنیت می ماند

به گزارش وبلاگ محتوا، سرگئی سماک در بخشی از مصاحبه بلند خود با روزنامه اسپورت اکسپرس روسیه درباره فروکش نکردن اخبار مربوط به انتقال احتمالی سردار آزمون در فصل تابستان امسال میلادی گفت: تا جایی که می دانم باشگاه زنیت تا به امروز هیچ پیشنهادی برای فروش این بازیکن دریافت نکرده است. البته اخباری را منتشر می نمایند... . اگر پیشنهاد دقیقی دریافت گردد که تأمین نماینده منافع باشگاه و بازیکن باشد، در آن شرایط طرفین می توانند پای میز مذاکره بنشینند. در این زمان نمی دانم درباره چه چیزی باید حرف بزنم.

سرمربی زنیت در واکنش به طرح این موضوع که سردار آزمون به احتمال فراوان فصل آینده هم در زنیت می ماند، زیرا پنجره نقل وانتقالات لیگ های اروپایی بسیار دیرتر از روسیه باز می گردد، گفت: قطعاً سردار آزمون در آغاز فصل جدید لیگ برتر روسیه در زنیت می ماند و این موضوعی که گفتید، یک حقیقت است. البته پس از آن را نمی توانم حدس بزنم. درباره حضور سردار آزمون در سری A باید بگویم که نمی دانم به طور کلی بازی در این لیگ برای او یک اولویت است یا خیر. صادقانه بگویم هرگز با سردار آزمون درباره این موضوع صحبت نکرده ام.

سرگئی سماک در انتها گفت: تمام بازیکنان زنیت مثل جیوبا که خبرهای زیادی هم درباره او منتشر می گردد یا سردار آزمون که هر دو روز یک بار او را به تیمی می فرستند با هیجان زیادی تمرین می نمایند. خوشحالم که بازیکنان زنیت با تمرکز کامل و انگیزه بزرگی کوشش می نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سماک: وقتی آزمون پیشنهادی ندارد درباره چه چیزی حرف بزنم؟!، او قطعاً در زنیت می ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سماک: وقتی آزمون پیشنهادی ندارد درباره چه چیزی حرف بزنم؟!، او قطعاً در زنیت می ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید