بایرن ستاره فعلی رئال را با قیمت 5 میلیون یورو نخرید!

به گزارش وبلاگ محتوا، ستاره سابق بایرن و تیم ملی فوتبال فرانسه اذعان کرد که تیم آلمانی می توانست واران را با 5 میلیون یورو خریداری کند، اما از این کار امتناع نموده است.

بایرن ستاره فعلی رئال را با قیمت 5 میلیون یورو نخرید!

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ محتوا، ویلی سانیول ستاره سابق تیم ملی فوتبال فرانسه و باشگاه بایرن مونیخ اذعان کرد که در زمانی که در این تیم مونیخی عضویت داشت، نتوانسته سران باشگاه آلمانی را برای خرید رافائل واران متقاعد کند.

واران به عنوان یکی از استعدادهای درخشان فوتبال اروپا در تیم لانس توجه ژوزه مورینیو را به خود جلب کرد و این سرمربی پرتغالی این بازیکن 18 ساله را با قراردادی 6 ساله در تابستان سال 2011 به برنابئو آورد.

البته پیش تر بایرن مونیخ می توانست این بازیکن را با 5 میلیون یورو به خدمت بگیرد.

در همین باره ویلی سانیول که به عنوان مدافع هافبک بایرن توپ می زد در گفت و گو با RMC Sport گفت: وقتی در بایرن بودم ، روزی یکی از دوستانم با من تماس گرفت و گفت باید به لانس بیایی و بازی یکی از بازیکنان این تیم را ببینی. بعد از دیدن بازی او من متوجه شدم که او چقدر باتجربه بازی می نماید. او در نیمه اول به عنوان هافبک دفاعی بازی کرد و در نیمه دوم به عنوان یک مدافع مرکزی وارد زمین شد.

وی ادامه داد: من در لانس ارتباطاتی داشتم و در طی 48 ساعت ، پیروز شدم یک قیمت برای این بازیکن بدست آورم. به علاوه برگزاری یک ملاقات محبت آمیز با این تیم می توانست در کل قیمت واران را به حدود 4 یا 5 میلیون یورو برساند. وقتی در این باره به مدیریت ورزشی آن موقع بایرن گفتم، به من گفت که این مبلغ برای یک بازیکن 18 ساله کمی گران است.

سانیول اعلام نمود: دو ماه بعد واران با 10 میلیون یورو راهی رئال مادرید شد. البته او به هیچ وجه از رفتن به رئال پشیمان نیست و مطمئن هستم که فوق العاده شادمان است. قطعا او مدافعی بود که می توانست 10 تا 12 سال در بایرن بماند.

واران از آن موقع تا به امروز در کنار سرخیو راموس به همراه رئال مادرید 301 بازی انجام داده و پیروز به ثبت 14 گل شده است. او همچنین 17 جام را با کهکشانی ها کسب نموده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بایرن ستاره فعلی رئال را با قیمت 5 میلیون یورو نخرید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایرن ستاره فعلی رئال را با قیمت 5 میلیون یورو نخرید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید