دو بازیکن خارجی به زودی در جمع شاهینی ها

به گزارش وبلاگ محتوا، از طرفداران کمال تشکر را داریم که در سخت ترین شرایط هم تیمشان را تنها نگذاشتند و با صبر و حوصله حمایتهای بی دریغ خود را در بازیهای مختلف نشان دادند و انتظار داریم در بازیهای آینده شاهد حضور گسترده تر مردم استان بوشهر در استادیوم شهید مهدوی باشیم.

دو بازیکن خارجی به زودی در جمع شاهینی ها

مدیرعامل باشگاه شاهین بوشهر از طرفداران خواست که در ملاقات روز آدینه برابر ماشین سازی تیمشان را تنها نگذارند.

به گزارش ورزش سه، سعید مسیگر یکشنبه شب در برنامه ورزشی نشان سیمای بوشهر در خصوص شرایط فعلی تیم شاهین شهرداری گفت : خوشبختانه تغییرات حاصل شده و اردوی نیم فصل که در تهران برگزار گردید و جذب بازیکنان جدید شرایط تیم را تغییر داده و با درایت کادر فنی و کوشش بازیکنان تیم فرایند خوبی را طی می نماید و انتظار می رود با حمایت های ادامه دار شورای شهر ، شهردار و همچنین طرفداران نتایج بهتری در ادامه فصل حاصل گردد.

مدیر عامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر در خصوص ادامه فرایند جذب بازیکن نیز گفت : با نظر سرمربی تیم به دنبال جذب دو بازیکن در پست های هافبک میانی و مهاجم هستیم که در این راستا بیشتر روی گزینه های خارجی تمرکز داریم و با توجه به قانون سازمان لیگ در خصوص جذب بازیکنان خارجی هر تیم می تواند 4 بازیکن خارجی جذب کند که الزاما یکی از آنها باید آسیایی باشد و ما هم اکنون امکان جذب یک بازیکن آسیایی و یک بازیکن از دیگر نقاط دنیا داریم.

مسیگر اضافه نمود : در کوشش و رایزنی هستیم تا جذب این 2 بازیکن خارجی با نظر میشو کرستیچوویچ تا سرانجام هفته جاری و یا اوایل هفته آینده انجام گردد.

وی ضمن تشکر از حمایتهای شهردار و ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر گفت : خوشبختانه تا کنون 50 درصد مبلغ قرار دادهای بازیکنان و کادر فنی و همچنین پاداش پیروزی بازی با پیکان تهران پرداخت شده و پاداشی نیز برای پیروزی تیم در برابر تیم نساجی مازندران معین شده که بزودی و طی روزهای آینده پرداخت خواهد شد.

مدیر عامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر اذعان داشت : از طرفداران کمال تشکر را داریم که در سخت ترین شرایط هم تیمشان را تنها نگذاشتند و با صبر و حوصله حمایتهای بی دریغ خود را در بازیهای مختلف نشان دادند و انتظار داریم در بازیهای آینده شاهد حضور گسترده تر مردم استان بوشهر در استادیوم شهید مهدوی باشیم.

مسیگر اشاره نمود : با توجه به اهمیت بازیهای آینده و در جهت حضور هر چه بیشتر طرفداران با پیگیری های انجام شده تماشای ملاقات تیمهای شاهین شهرداری بوشهر و ماشین سازی تبریز که روز آدینه 25 بهمن راس ساعت 16:15 در استادیوم شهید مهدوی برگزار خواهد شد به صورت رایگان خواهد بود و انتظار داریم روز آدینه تیم شاهین شهرداری با یک استادیوم تکمیل از طرفدار به استقبال ماشین سازی تبریز برود.

منبع: عصر ایران

به "دو بازیکن خارجی به زودی در جمع شاهینی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو بازیکن خارجی به زودی در جمع شاهینی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید