خبرنگاران کمالی پور: باید دست واسطه ها را از بازار خودرو قطع کرد

به گزارش وبلاگ محتوا، تهران- خبرنگاران- نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس از وزیر صنعت و معدن خواست تا دست واسطه ها را از بازار خودرو قطع نموده و هیأتی به شهرستان جیرفت اعزام و جلوی ساخت و سازهای غیرمجاز مصلای شهر جیرفت را بگیرد.

خبرنگاران کمالی پور: باید دست واسطه ها را از بازار خودرو قطع کرد

یحیی کمالی پور در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود گفت: تمام کوشش خود را در مدت این 4 سال انجام دادم تا در کنار خدمات لازم، اتحاد، وحدت و همدلی را برای ساکنان دو شهرستان حوزه انتخابیه فراهم و عقب افتادگی های ساختاری و زیربنایی را جبران کنم، و همیشه خداوند را بر اعمال خود شاهد و ناظر دانستم.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی اضافه نمود: گرچه نیت و اراده خدایی و انسانی این خدمتگزار کوچک، برطرف مظالم بر موکلین خود و توسعه همه جانبه فراگیر دیارم بوده است لیکن در این جهت با مسائل و موانع فراوانی روبرو بودم و معتقدم اگر تدبیری اندیشیده نشود، افراط گری ها فرصت بازگشت خواهند داشت و گریبانگیر مردم منطقه خواهد شد.

کمالی پور اعلام نمود: در این جهت به صراحت اعلام می کنم اینجانب فرزند انقلاب، مقلد رهبری و پیرو ولایت بوده و خواهم بود و در اثبات ادعای خود، 2 هزار و 700 روز اسارت، 50 درصد جانبازی و 10 ها تیر و ترکش در بدن و 24 سال خدمت صادقانه در دستگاه قضایی در مناطق محروم کشور اسناد محکمی بر این ادعای من است.

وی بیان کرد: اگر از صندلی حقیقی و حقوقی ظلم و ستمی بر ما روا داشته شد که از ادامه خدمت باز بمانیم، این خیال خام و خواب بی تعبیر آرزومندان غلط انداز خواهد بود که از خط انقلاب، نظام و رهبری لحظه ای عقب نشینی کنیم. من و در این راستا بر آن عهدی که بسته ام تا زنده هستم پایدار و راسخ می مانم.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی اضافه نمود: از همه مردمی که برای نیامدنم اشک ریختند و برای آمدنم نظر کردند و دعا خواندند صمیمانه قدردانی می کنم اگر وجود ناقابل من باعث نگرانی آنها شد عذرخواهی می کنم و در این صندلی رسمی دست یکایک آنها را به عنوان فرزندی کوچک و برادری دلسوز می بوسم. اگر چه در نیمه راه از آنچه که قرار بود با هم انجام بدهیم باز ماندم فقط همین را می گویم که دلم می سوزد و کاری زدستم برنمی آید.

وی در ادامه با بیان اینکه انقلاب برای اینکه فرزندان خود را به این مرحله از اعتماد عمومی برساند تاوان سنگینی پس داده است، گفت: به راحتی فرزندان انقلاب را کنار نگذاشته و گوشه نشین نکنید که خدای ناکرده خواسته یا ناخواسته آب در آسیاب دشمن ریخته و همراه آنها شوید.

کمالی پور اضافه نمود: از معاونان رییس جمهوری به خصوص حسینعلی امیری و همه وزیران کابینه که به شهرستان های جیرفت و عنبرآباد سفر کردند و منشأ تحولات عظیمی برای منطقه و مردم شدند، قدردانی می کنم. همچنین از مسئولان اجرایی استان کرمان، شهرستان های جیرفت و عنبرآباد که با دلسوزی در همه حال در کنار این خدمتگزار در کسوت نمایندگی مردم از هیچ کوششی دریغ نکردند، ممنونم.

وی ادامه داد: در این آخرین روزهای خدمت از مسئولان کشور، رییس جمهوری، وزیر جهاد کشاورزی می خواهم به داد کشاورزان مظلوم جنوب استان کرمان برسید که روزهای سختی را پشت سر می گذارند.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس اعلام نمود: از وزیر صنعت، معدن و تجارت می خواهم دست واسطه ها را از بازار خودرو قطع کرد و هیأتی به شهرستان جیرفت اعزام نمایند و عملکرد 3 ساله شورای شهر و شهرداری جیرفت را ارزیابی و اقدامات قانونی را انجام بدهند و جلوی ساخت و سازهای غیرمجاز مصلای شهر جیرفت را بگیرد که خیانت در آن منطقه است.

کمالی پور همچنین از زحمات کادر درمان برای مقابله با ویروس کرونا قدردانی کرد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران کمالی پور: باید دست واسطه ها را از بازار خودرو قطع کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کمالی پور: باید دست واسطه ها را از بازار خودرو قطع کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید