حرف های سخنگوی استقلال درباره شکست در دربی و آذری جهرمی

به گزارش وبلاگ محتوا، حجت نظری در مورد باخت استقلال به پرسپولیس گفت: به نظر من استقلال شب گذشته بازی خوبی به نمایش گذاشت. همه بازیکنان و کادر فنی کوشش خود را انجام دادند. طرفداران هم اذعان دارند که حق استقلال باخت نبود. توپ برای ما نچرخید و سوت علیه ما زده شد. اگر ابتدای بازی آن پنالتی برای استقلال گرفته می شد، ممکن بود سرنوشت بازی عوض گردد.

حرف های سخنگوی استقلال درباره شکست در دربی و آذری جهرمی

سخنگوی باشگاه استقلال که با رادیو تهران مصاحبه می کرد، درباره احتمال شکایت از داوری مسابقه به فدراسیون فوتبال، یادآور شد: باشگاه استقلال حتماً اعتراض می نماید، ولی واقعیت این است که اعتراض، نتیجه بازی را تغییر نمی دهد. این بازی تمام شده است.

نظری در پاسخ به این سئوال که آیا دو باخت متوالی به ذوب آهن و پرسپولیس باعث نگرانی اعضای هیات مدیره استقلال نشده است؟ توضیح داد: هر کدام از دو بازی را باید در جای خود تحلیل کرد. مقابل پرسپولیس اگر شرایط به لحاظ داوری جور دیگری بود ممکن بود نتیجه متفاوت باشد و نمی توان دو بازی را با هم مقایسه کرد. بازی ذوب آهن بعد از لیگ قهرمانان آسیا و خستگی بازیکنان بود. می گردد حتی به نوعی حق داد بازیکنان روی فرم نبودهنباشند. هرچه بوده به نظر ما تمام شده است و باید به مسابقات پیش رو نگاه کنیم. به کادر فنی و بازیکنان اعتماد داریم و حمایتمان همه جانبه ادامه دار خواهد بود. می توانیم به جام حذفی امید داشته باشیم و برای قهرمانی در این جام برنامه ریزی کنیم. اگر شرایط را خوب مهیا کنیم حتی در لیگ قهرمانان آسیا هم شانس داریم.

وی درباره ناراحتی فرهاد مجیدی از اقدام آذری جهرمی وزیر ارتباطات بعد از دربی تاکید نمود: مجیدی در نشست خبری پاسخ آقای جهرمی را داد. جهرمی یک وجه حقیقی دارد که همه انسان ها می توانند از این منظر هوادار تیمی باشند، اما وقتی صندلی حقوقی هم وجود دارد، فرد باید نسبت به آن صندلی هم دقت کند تا مواضع شخصی به صندلی حقوقی خدشه وارد نکند. انتظار می رود از آنجا که جهرمی در پرسپولیس سمتی ندارد درباره الفاظی که درباره استقلال و دیگر رقبا استفاده می نماید، دقت بیشتری داشته باشند.

نظری درباره اینکه آیا هیچکدام از وزیران دولت استقلالی نیستند که از این تیم حمایت نمایند؟ گفت: بنده فردی را در کابینه سراغ ندارم که این شرایط را داشته باشد. اطلاع ندارم که همه وزرا پرسپولیسی هستند، ولی تا این لحظه در کابینه آقای روحانی ندیدیم وزیری که از استقلال حمایت کند!

سخنگوی باشگاه استقلال درباره اضافه شدن مشاور جدید خارجی به کادر فنی استقلال با توجه به قانون منع استفاده از بازیکن و مربی خارجی، اظهار کرد: در این مورد موضع باشگاه حمایت از ایده سرمربی تیم است. بحث هایی می ماند که اگر این فرد غیر ایرانی است، از نظر فدراسیون منع دارد یا خیر که در کوشش هستیم از راه های مختلف حل کنیم. اگر این ممنوعیت شامل این فرد گردد، کوشش می کنیم در قالب های دیگری از او استفاده کنیم. فرد مدنظر کادر فنی نه قرار است سرمربی باشد و نه بازیکن و برای همین این موضوع محل تفسیر است که آیا مشمول مصوبه فدراسیون می گردد یا خیر.

نظری توضیح داد: حتی اگر این مصوبه شامل حال کسی که مجیدی می خواهد بگردد، باز هم کوشش می کنیم او را در قالب قرارداد ها و پست های دیگر به خدمت بگیریم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا بعد از باخت استقلال در دربی جلسه ای با کادر فنی برگزار خواهد شد؟ تاکید نمود: از نظر ما شرایط تیم پیچیده نیست. از قبل هم با کادر فنی مصاحبه داشته ایم. باید با آرامش کار را دنبال کنیم. کادر فنی همه کوشش خود را نموده است و پرسپولیس هم یک موقعیت داشت و از آن موقعیت استفاده کرد. غیر از آن، حق استقلال باخت نبود. شرایط را بحرانی نمی بینیم و به حمایتمان ادامه می دهیم. امیدوارم تیم زود خودش را پیدا کند.

سخنگوی باشگاه استقلال درباره بازداشت اسماعیل خلیل زاده رئیس هیات مدیره استقلال و اینکه آیا فرد دیگری جایگزین او خواهد شد؟ یادآور شد: فعلاً بحثی برای جایگزینی فرد دیگری وجود ندارد. طبق آخرین صحبتی که با مجموعه وزارت ورزش داشتم تغییری در باشگاه نخواهیم داشت. اینکه شرایط چطور پیش می رود را خبر نداریم. در روز های آینده تغییری در مجموعه مدیریتی باشگاه نداریم.

نظری در انتها گفت: خواهشم از طرفداران استقلال این است مثل همواره از تیمشان حمایت نمایند و بدانند در قبال حمایت آن ها شرایط بهتری برای تیم ایجاد می گردد. اگر با اتحاد آبی کنار هم از تیم حمایت کنیم اتفاقات بهتری هم برای استقلال رقم خواهد خورد.

منبع: فرارو

به "حرف های سخنگوی استقلال درباره شکست در دربی و آذری جهرمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرف های سخنگوی استقلال درباره شکست در دربی و آذری جهرمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید