جوانترین مادربزرگ انگلیسی با 33 سال سن!

به گزارش وبلاگ محتوا، جما اسکینر 33 ساله پس از زایمان دخترش به عنوان جوانترین مادربزرگ انگلیسی شناخته شد.

جوانترین مادربزرگ انگلیسی با 33 سال سن!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی وبلاگ محتوا به نقل از یوم السابع، جما اسکینر 33 ساله انگلیسی، پس از زایمان دختر 17 ساله خود در هفته گذشته، جوانترین مادربزرگ انگلیسی شد.

براساس گزارش روزنامه انگلیسی دیلی میل، جما اسکینر که دخترش میسی، یک دختر کوچک را به جهان آورد، گفت که پرستاران در بیمارستان او را با خاله نوزاد اشتباه گرفتند که او به آن ها گفته مادربزرگ کودک تازه به جهان آمده است.

او در ابتدا نمی خواست او را مادربزرگ بنامند، اما پس از معروفیت، عاشق عنوان جدیدش شد.

جوانترین مادربزرگ انگلیسی گفت که او در حال گذراندن دوران فوق العاده ای با نوه خودش است، زیرا همه فکر می نمایند او مادرش است و نه مادربزرگش.

او اضافه نمود: من هفته گذشته به مدرسه رفتم و یک نفر از من پرسید که آیا آن دختر، دخترم است یا خیر و هنگامی که من تأیید کردم که او نوه من است، همه شوکه شدند.

گما اسکینر دختر بزرگ خود، میسی را در سال 2004 در سن 16 سالگی به جهان آورد و صاحب دو دختر دیگر هم هست. او گفت که وقتی میسی متوجه شد در 17 سالگی باردار است، ابتدا نگران بود، اما تجربه خود را در این باره با او در میان گذاشت و او را یاری کرد.

میسی هم اعتراف کرد که می ترسید به مادرش بگوید که باردار است، زیرا او بسیار جوان است، اما از حمایت فوق العاده مادرش شگفت زده شد که او را در آغوش گرفت و به او اطمینان داد که همه چیز خوب خواهد بود.

بیشتر بخوانید

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "جوانترین مادربزرگ انگلیسی با 33 سال سن!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جوانترین مادربزرگ انگلیسی با 33 سال سن!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید