توصیه راجر استون به ترامپ در صورت شکست در انتخابات

به گزارش وبلاگ محتوا، راجر استون که چندی پیش مجازات 40 ماه حبسش از بابت اتهام دروغگویی به کنگره و اعمال نفوذ بر شاهدان در پرونده تحقیقات مربوط به ارتباط کمپین ترامپ و روسیه بخشیده شد، گفت این رئیس جمهوری آمریکا در صورت شکست مقابل بایدن در انتخابات نوامبر باید قدرت کامل را به دست گرفته و چهره های برجسته ای نظیر بیل و هیلاری کلینتون و مارک زاکربرگ را به زندان بیاندازد.

توصیه راجر استون به ترامپ در صورت شکست در انتخابات

به نوشته روزنامه گاردین، راجر استون، استراتژیست باسابقه جمهوری خواه و معتمد ترامپ که تتوی ریچارد نیکسون را روی پشتش زده، درباره ارتباطاتش با ویکی لیکس در جریان اتفاقات مربوط به انتخابات سال 2016 از جمله در ارتباط با ایمیل های هک شده در حساب های متعلق به حزب دموکرات دروغ گفت.

در مقابل رابرت مولر، بازرس ویژه تحقیقات مذکور و کمیته اطلاعاتی سنای آمریکا مظنون بودند به این که ترامپ این صحبت که بحث درباره افشاگری ها با راجر استون را به یاد نمی آورد، به دروغ مطرح نموده است.

استون دست از وفاداری به ترامپ برنداشت و در ادامه به توصیه ویلیام بار، دادستان کل آمریکا حکم مجازاتش با بخگرددگی همراه شد. اما او قبل از آنکه ترامپ وارد عمل گردد همچنان با مجازات زندان روبرو بوده و محکومیتش پای بر جاست.

هر دو نفر روز شنبه در نوادا بودند. ترامپ مشغول برگزاری مراسمات انتخاباتی بود در حالی که راجر استون برای جذب پول برای او کوشش می کرد. او در مصاحبه ای با خبرنگار پایگاه اینفووارز توصیه اش به ترامپ در صورت شکست خوردن در انتخابات را بیان کرد.

استون با استناد به ادعاهای رد شده در مورد وقوع تقلب در انتخابات با برگزاری رای گیری زودهنگام، رای گیری غیابی و رای گیری با پست اظهار کرد: ترامپ باید مساله به کارگیری قانون شورش و دستگیر کردن کلینتون ها، هری رید، رهبر سابق اکثریت سنای آمریکا، مارک زاکربرگ موسس فیسبوک، تیم کوک مدیر اپل و هر کسی که دست داشتنش در فعالیت های غیرقانونی ثابت گردد را در نظر بگیرد.

استون اظهار کرد: برگه های رای در نوادا باید در شب انتخابات از سوی مارشال های فدرال ضبط شده و از ایالت گرفته شوند. آنها کاملا فاسد هستند. اگر این پرونده قابل اثبات باشد نباید هیچ یک از آرای ایالت نوادا شمرده گردد. مارشال های فدرال را به کمیته انتخاباتی ناحیه کلارک بفرستید آقای رئیس جمهور!

نوادا از سال 2004 تا به امروز از جمهوریخواهان حمایت ننموده است اما به نظر می رسد در انتخابات سال جاری قرار است رقابتی معین نماینده را رقم بزند. نظرسنجی ها حاکی از رهبری جو بایدن در آنجا بوده اند اما رجحان او در حال کمتر شدن است.

استون در اظهارنظر درباره یک گزارش دیلی بیست درباره برنامه ریزی گروه های فعال چپگرا برای سناریوی عدم معین نتیجه روشن برای انتخابات و یا پیروزی بایدن و خودداری ترامپ از به رسمیت شناختن این پیروزی گفت، این وب سایت باید بسته گردد.

او مطرح نمود: اگر قابل اثبات باشد که دیلی بیست در فعالیت های غیرقانونی و ایجاد اغتشاش دست دارد، کل کارمندانش را می توان بازداشت نموده و دفتر آنها را می توان تعطیل کرد. آنها می خواهند جنگ راه بیندازند، این جنگ است.

این یار دیرین ترامپ همچنین از ایده تشکیل یک عملیات روز انتخابات با استفاده از ماموران اف.بی.آی، مارشال های فدرال و مقام های ایالتی جمهوری خواه در سراسر کشور و آماده ساختن آنها برای ثبت اعتراض قانونی به نتایج و در صورت لزوم ایستادگی فیزیکی در برابر فعالیت های مجرمانه حمایت کرد.

دونالد ترامپ نیز شنبه شب به فاکس نیوز گفت، با خوشحالی هرگونه اعتراضات چپگراها را سرکوب می نماید.

ترامپ گفت: اگر آنها چنین کاری نمایند ما خیلی سریع آنها را سرکوب خواهیم کرد. ما حق انجام این کار را داریم و اگر که بخواهیم قدرتش را داریم. ببینید نام این شورش است. ما عوامل را می فرستیم و خیلی راحت هم این کار را می کنیم. منظورم این است که این خیلی راحت است. ترجیح می دهم چنین کاری نکنم زیرا دلیلی برای آن وجود ندارد اما اگر مجبور شویم این کار را خواهیم کرد و در عرض چند دقیقه آن را سرکوب خواهیم کرد. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "توصیه راجر استون به ترامپ در صورت شکست در انتخابات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توصیه راجر استون به ترامپ در صورت شکست در انتخابات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید