بازدید نوبخت از بیمارستان در حال ساخت بشرویه

به گزارش وبلاگ محتوا، خبرنگاران/خراسان جنوبی رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از بیمارستان 32 تختخوابی در حال ساخت بشرویه بازدید کرد.

بازدید نوبخت از بیمارستان در حال ساخت بشرویه

با حضور محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره)، استاندار خراسان جنوبی و تنی چند از مسئولان، امروز پنج شنبه 22 خرداد از بیمارستان 32 تختخوابی در حال ساخت بشرویه بازدید کردند.

به گزارش وبلاگ محتوا، محمد دهقانی فیروزآبادی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در این بازدید اظهار کرد: این بیمارستان تا به امروز 72 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و برای تکمیل این بیمارستان 29 میلیارد تومان اعتبار احتیاج است .

وی اضافه کرد: برای ساخت این بیمارستان تا سال 95، 9 میلیارد تومان هزینه شده است و در سال 98 عملیات ساخت آن به دلیل نداشتن اعتبار متوقف شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بیان نمود: به منظور تکمیل این بیمارستان سال گذشته با پیگیری های استاندار 10 میلیارد تومان اوراق قرضه در نظر گرفته شده است.

دهقانی اظهار کرد: درصورت تأمین اعتبار تا فروردین ماه سال آینده این بیمارستان به بهره برداری می رسد.

نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور نیز در این بازدید یادآور شد: اگر قول بدهید این بیمارستان را تا دهه فجر به بهره برداری برسانید ما نیز یاری خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بازدید نوبخت از بیمارستان در حال ساخت بشرویه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید نوبخت از بیمارستان در حال ساخت بشرویه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید