اف بی آی باید به مداخله خارجی ها در انتخابات پاسخگو باشد

به گزارش وبلاگ محتوا، قانونگذاران دموکرات آمریکا از اداره تحقیقات فدرال آمریکا (اف بی آی) می خواهند تا درباره تلاش های خارجی ادعایی برای مداخله در انتخابات ریاست جمهوری آینده کشورشان توضیح بدهد.

اف بی آی باید به مداخله خارجی ها در انتخابات پاسخگو باشد

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا، چاک شومر، رهبر اقلیت سنا و دیگر رهبران حزبی دوشنبه در نامه ای به کریستوفر رای، مدیر اف بی آی تاکید کردند: درخواست داریم که اداره تحقیقات فدرال یک جلسه درباره ضد اطلاعات دفاعی برای همه اعضای مجلس نمایندگان و سنا در خصوص تلاش های خارجی برای مداخله در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا داشته باشد.

این قانونگذاران در نامه خودشان مشخص نکردند که کدام کشور خارجی برای مداخله در این انتخابات تلاش دارد اما گفتند خود کنگره هدف کمپین مداخله خارجی هماهنگ شده درباره اطلاعات غلط قرار گرفته است.

پایگاه خبری پولتیکو روز دوشنبه به نقل از دو مقام مطلع گزارش داد، قانونگذاران دموکرات نگرانند که تحقیقاتی درباره هانتر بایدن (پسر معاون رئیس جمهوری سابق آمریکا) و شرکت انرژی اوکراینی موسوم به بوریسما به رهبری رون جانسون، رئیس کمیته امنیت داخلی سنای آمریکا در حال پاکسازی یک عملیاتذ خارجی برای تخریب جو بایدن، نامزد ریاست جمهوری دموکرات ها باشد.

در این نامه از اف بی آی خواسته شد تا پیش از تعطیلات ماه اوت در چنین جلسه ای شرکت داشته باشد. براساس این نامه، جلسه مذکور باید شامل اطلاع رسانی و تحلیل های اطلاعاتی تمام منابع باشد. قانونگذاران آمریکایی همچنین در این نامه از اف بی آی خواستند تا برنامه ریزی برای برگزاری این جلسه را تا پایان روز دوشنبه (به وقت آمریکا) اعلام کند.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "اف بی آی باید به مداخله خارجی ها در انتخابات پاسخگو باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اف بی آی باید به مداخله خارجی ها در انتخابات پاسخگو باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید