ستاد انتخاباتی ترامپ خبر پس گیری شکایات پنسیلوانیا را تکذیب کرد

به گزارش وبلاگ محتوا، فارس نوشت: تیم مورتاگ سخنگوی ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه ادعای اخیر برخی رسانه ها درباره پس دریافت بخش عمده شکایات ایالت پنسیلوانیا را رد کرد.

ستاد انتخاباتی ترامپ خبر پس گیری شکایات پنسیلوانیا را تکذیب کرد

مورتاگ در پیامی توییتری، به خبر روزنامه واشنگتن پست با تیتر کارزار ترامپ بخش عمده پرونده های شکایت علیه نتایج انتخابات در پنسیلوانیا را لغو کرد واکنش نشان داد.

سخنگوی کارزار ترامپ در توضیحی نوشت: این داستان کاملاً غلط است. پرونده شکایت ما در پنسیلوانیا همچنان حاکی از این است که 682479 رأی پُستی به صورت پنهانی شمرده شده است.

مورتاگ در ادامه نوشت: جهت تنظیم آن، بخشی از استدلال حقوقی که مطالعه اصلاحیه شکایت را ضروری نمی دانست حذف کردیم.

روز دوشنبه شماری از رسانه ها اعلام کردند تیم حقوقی ترامپ از بخش بزرگی از شکایت انتخاباتی در ایالت پنسیلوانیا عقب نشینی کرده است.

برای مثال خبرگزاری رویترز نوشت، ستاد انتخاباتی ترامپ بامداد امروز (دوشنبه به وقت تهران) با ارائه اصلاحیه شکایت خود به دادگاه فدرال پنسیلوانیا، از ادعای خود مبنی بر ممانعت غیرقانونی مسئولان انتخاباتی این ایالت از حضور ناظران در زمان شمارش آراء در فیلادلفیا و پیتسبورگ انصراف داد.

روز جمعه دادگاهی در شهر فیلادلفیا ایالت پنسیلوانیا پنج شکایت حقوقی ستاد انتخاباتی ترامپ و جمهوری خواهان را که در آن مدعی بی نظمی و تخلف در آرای صندوق های پستی انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا شده بودند، رد کرد. با این حال ترامپ همچنان خود را پیروز انتخابات دانسته و در تلاش است ادعای تقلب در آن را به اثبات برساند.

311311

منبع: خبرآنلاین

به "ستاد انتخاباتی ترامپ خبر پس گیری شکایات پنسیلوانیا را تکذیب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاد انتخاباتی ترامپ خبر پس گیری شکایات پنسیلوانیا را تکذیب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید