کسی برنده شدن در پرونده رضا شکاری را به نام خود مصادره نکند

به گزارش وبلاگ محتوا، جواد محمدی در این مورد گفت: باید بگویم اولین پرونده ای نیست که در آن پیروز شده ایم و این پیروزیت متعلق به مجموعه ذوب آهن است و بنده اعتقادی ندارم که انفرادی این پیروزیت را بدست آورده ایم و کسی آن را به نام خود مصادره نکند، مهمتر اینکه کسی خارج از مجموعه ذوب آهن باشد و ادعای پیگیری و دخالت در باشگاه عظیم ذوب آهن را داشته باشد.

کسی برنده شدن در پرونده رضا شکاری را به نام خود مصادره نکند

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن با تایید دریافت حق آموزش رضا شکاری و مختومه شدن این پرونده اظهار کرد: پیروزی در این پرونده یک کار جمعی در مجموعه باشگاه و شرکت سهامی ذوب آهن بود و هیچ کس این پرونده را به نام خود تمام نکند.

جواد محمدی اظهار کرد: با توجه به شرایطی که در آن به سر می بریم و با توجه به تحریم های ظالمانه نظام بانکی، مجموعه باشگاه با برنامه ریزی، خرد جمعی توانست در کلیه پرونده های بین المللی سربلند بیرون بیاید و در این شرایط حق آموزش شکاری را دریافت کند.

وی به مختومه کردن پرونده های لورن وودز ، ادی گابریل هرنانندز ، کیروش استنلی سوارز اشاره نمود و گفت: خوشبختانه با کوششی که در باشگاه ذوب آهن صورت گرفت توانستیم در این پرونده ها پیروز و سربلند بیرون بیاییم و هم اکنون با دریافت حق آموزش در پرونده رضا شکاری، این پرونده نیز به نفع ذوب آهن منجر شد.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن با قدردانی ازمدیرعامل شرکت ذوب آهن و اعضای هیأت مدیره باشگاه و پرسنل این باشگاه تاکید نمود: حتی من مدیرعامل نمی توانم این پیروزی را به نام خودم تمام کنم چرا که این، حاصل کوشش گروهی، برنامه ریزی و خرد جمعی بوده و تنها پیروزی به نام باشگاه ذوب آهن خواهد بود.

جواد محمدی از ارجاع دیگر پرونده در مورد رضا شکاری به دادگاه بین المللی حکمیت ورزش CAS اطلاع داد و اظهار کرد: با توجه به اینکه فیفا در مورد فسخ غیرقانونی قرارداد رضا شکاری پرونده را مختومه کرد، باشگاه ذوب آهن این پرونده را به دادگاه حکمیت ورزش برده است و تا آخرین لحظه و تمام قوا به دنبال احقاق حقوق باشگاه خواهیم بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کسی برنده شدن در پرونده رضا شکاری را به نام خود مصادره نکند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسی برنده شدن در پرونده رضا شکاری را به نام خود مصادره نکند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید