پردرآمدترین بازیکنان لیگ برتر انگلیس در سال 2020

به گزارش وبلاگ محتوا، وقتی صحبت از حقوق بازیکنان فوتبال می گردد شاید بتوان گفت هیچ تیمی مثل تیم های لیگ برتر انگلیس به بازیکنان خود بها نمیدهند.

پردرآمدترین بازیکنان لیگ برتر انگلیس در سال 2020

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ محتوا، وقتی صحبت از حقوق بازیکنان فوتبال می گردد شاید بتوان گفت هیچ تیمی مثل تیم های لیگ برتر انگلیس به بازیکنان خود بها نمیدهند. ولی صبحت اینجاست که آیا پرداخت حقوق های بالا به بازیکنان تضمینی برای عملکرد آنها در زمین هست یا اینکه عوامل دیگری هم در این زمینه دخیل هستند.

رسانه بین المللی ورزشی اسپورت موب، معتقد است که به دلیل ساختار حقوق دهی تیم های لیگ برتر انگلیس و همچنین به دلیل پول های هنگفتی که آنها از حامیان اقتصادی (اسپانسرها) خود دریافت میکنند و البته از همه مهمتر مبالغی که به وسیله اشتراک پخش تلویزیونی مسابقات تیم ها نصیب آنها میگردد، تیم های لیگ برتر انگلیس قابلیت پرداخت حقوق های نجومی به بازیکنان خود را دارند.

در زیر نگاهی خواهیم انداخت به بازیکنانی که بیشترین حقوق ها را در لیگ برتر انگلیس دارند. همان طور که در ادامه این مقاله خواهید دید این بازیکنان جزء بهترین بازیکنان لیگ برتر انگلیس هستند. حقوق بالا در واقع مزد بهترین بودن آنها در زمین بازی است منتها باید به این نکته هم توجه داشت که این بازیکنان همواره هم بهترین خود نیستند و این در حالی است که آنها همان حقوق بهترین ها را دریافت میکنند. مطلبی که باعث اعتراض منتقدان و حتی بعضی از هواداران آنها شده است.

بیشتر بازیکنانی که بیشترین حقوق ها در لیگ برتر انگلیس دریافت میکنند در یکی از دو تیم منچستر یونایتد و منچستر سیتی هستند. دو تیمی که همواره سعی در جذب بهترین بازیکنان در سطح جهانی داشته اند. شما را در ادامه با پردرآمدترین بازیکنان لیگ برتر انگلیس آشنا می کنیم.

  1. دیوید دو گی (منچستر یونایتد)

روزهایی که دروازه بانان جزء ارزان ترین بازیکنان تیم بودند دیگر سپری شده. در فوتبال امروز از دروازه بانان هم انتظار زیادی میرود و به همین دلیل هم حقوق آنها افزایش پیدا نموده است. دیوید دو گی در واقع پردرآمدترین بازیکن لیگ برتر انگلیس در سال 2020 شناخته شده است. ارزش قرارداد شش ساله دیوید دو گی با منچستر یونایتد معادل 117 میلیون پوند است که برای او حقوق سالیانه 19.5 میلیون پوند و اگر بخواهیم به صورت ماهیانه حساب کنیم حقوق ماهیانه بیش از 1.5 میلیون پوند را رقم خواهد زد و این یعنی بالاترین حقوق در تاریخ لیگ برتر انگلیس.

  1. کوین دی بروینه (منچستر سیتی)

به اعتقاد عده ای کوین دی بروینه یکی از سه بازیکن برتر دنیاست. داستان موفقیت او هم داستان جالبی است اما فعلا بگذارید نگاهی به حقوق او بیاندازیم. حقوق سالیانه دی بروینه رقمی معادل 18.2 میلیون پوند است و این یعنی درآمد او به اندازه مسعود اوزیل در تیم آرسنال است و شاید هم بیشتر چرا که علاوه بر حقوق پاداش هایی هم برای او در قراردادش در نظر گرفته شده است. دی بروینه یکی از بهترین بازیکنان خط میانی در لیگ برتر انگلیس و یکی از گلزنان کلیدی گواردیولاست.

  1. مسعود اوزیل (آرسنال)

یکی از بازیکنانی که حرف و حدیث پیرامون او زیاد است. اوزیل زمانی پردرآمدترین بازیکن لیگ برتر انگلیس بود اما اکنون با حقوق 18.2 میلیون پوندی خود مشترکا با دی بروینه در مقام دوم قرار میگیرد. جریان دریافت چنین حقوق بالایی آن است که قرارداد دو بازیکن کلیدی آرسنال یعنی مسعود اوزیل و آلکسیس سانچز در حال اتمام بود و آرسنال از ترس اینکه این دو بازیکن را مفت و مجانی از دست بدهد مجبور به پیشنهاد یک قرارداد با مبلغ بسیار بالا به هر دوی آنها شد که شاید بیشتر از توانایی های آنها باشد.

  1. رحیم استرلینگ (منچستر سیتی)

دومین بازیکن از منچستر سیتی در لیست بازیکنان لیگ برتر انگلیس که بیشترین حقوق را در سال 2020 دریافت نموده اند. استرلینگ در حال حاضر سالیانه معادل 15.6 میلیون پوند از منچستر سیتی حقوق میگیرد که به صورت هفتگی به او پرداخت میگردد (حقوق هفتگی استرلینگ رقمی معادل 300 هزار پوند خواهد بود). با توجه به بهبود عملکرد این بازیکن و افزایش بازدهی او مثل خیلی دیگر از بازیکنان منچسترسیتی گمان میرود در سال های آینده حقوق او از این هم بیشتر گردد.

  1. پل پوگبا (منچستر یونایتد)

پل پوگبا در واقع محصول آموزشگاه فوتبال منچستر یونایتد است و برای مدتی هم در یوونتوس بازی نموده است. هنگام اتمام قرارداد این بازیکن با یوونتوس منچستر یونایتد رقمی معادل 89.2 میلیون پوند را برای خرید این بازیکن پیشنهاد کرد و پس از آن هم سالیانه 13.9 میلیون پوند حقوق به این بازیکن پرداخت نموده است (حقوق هفتگی او با این اوصاف رقمی معادل 290 هزار پوند خواهد بود) هر چند که عملکرد پوگبا در منچستر یونایتد به خوبی یوونتس نبوده است.

  1. آنتونی مارشال (منچستر یونایتد)

ششمین بازیکن در لیست بازیکنان لیگ برتر انگلیس که بیشترین حقوق را در سال 2020 دریافت نموده اند؛ آنتونی مارشال به صورت هفتگی بیش از 250 هزار پوند حقوق میگیرد که حقوق سالیانه او را تا مرز 13 میلیون پوند افزایش داده است. جالب است بدانید تعدادی از بازیکنان هم پست مارشال در تیم های دیگر لیگ برتر انگلیس که حتی از او هم بیشتر گل زده اند حقوق کمتری از باشگاه خود دریافت میکنند.

  1. سرجیو آگوئرو (منچستر سیتی)

میرسیم به هفتمین بازیکن در لیست بازیکنان لیگ برتر انگلیس که بیشترین حقوق را در سال 2020 دریافت نموده اند البته با حقوقی معادل رده ششم یعنی سالیانه 13 میلیون پوند. آگوئرو یکی از بازیکنانی است که پاس گل های زیادی داده و در به ثمر رسیدن گل ها نقش مهمی داشته بنابراین انتظار میرود در سال های آینده حقوق باز هم بیشتر گردد. البته خود آگوئرو در مصاحبه ای اذعان داشته که قصد تمدید قراردادش با منچستر سیتی را ندارد و قصد دارد بعد از اتمام قرارداد به باشگاه دوران نوجوانیش یعنی ایندیپندنتیه بازگردد.

  1. محمد صلاح (لیورپول)

بدون شک یکی از بهترین بازیکنان و البته گلزنان باشگاه لیورپول که در قهرمان شدن باشگاهش در فصل گذشته لیگ برتر انگلیس و همچنین لیگ قهرمانان اروپا تاثیر بسزایی داشت. پس به نظر میرسد حقوق بالا حق او باشد هر چند این حقوق از بازیکنان منچستر یونایتد کمتر است. البته حقوق سالیانه او (10.4 میلیون پوند) همچنان یکی از بالاترین حقوق ها در لیگ برتر انگلیس محسوب میگردد.

  1. هری کین (تاتنهام هاتسپور)

بودن هری کین در لیست بازیکنان لیگ برتر انگلیس که بیشترین حقوق را در سال 2020 دریافت نموده اند برای هیچ کس تعجب برانگیز نیست. او هم مانند محمد صلاح حقوقی معادل 10.4 میلیون پوند در سال دریافت میکند. البته او هم مانند محمد صلاح یکی از بازیکنان کلیدی تیم خود است. قرارداد کین با تاتنهام در سال 2024 به سرانجام میرسد و اگر این باشگاه حقوق بهتری به او پیشنهاد ندهد بدون شک طعمه باشگاه های دیگر خواهد شد!

  1. مارکوس رشفورد (منچستر یونایتد)

در واقع باید گفت مارکوس رشفورد به همراه هری کین و محمد صلاح سه بازیکن برتر لیگ انگلیس هستند که مشترکا بیشترین حقوق را در سال 2020 دریافت نموده اند. رشفورد هم همانند دو بازیکن مذکور از بازیکنان کلیدی منچستر یونایتد است و این را با عملکردی عالی اش در زمین، 17 گلی که در فصل گذشته زده و هفت پاس گلی که داده به اثبات رسانده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پردرآمدترین بازیکنان لیگ برتر انگلیس در سال 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پردرآمدترین بازیکنان لیگ برتر انگلیس در سال 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید