ویروس کرونا؛ بازی های فکری و خانوادگی مخصوص ایام قرنطینگی

به گزارش وبلاگ محتوا، در این روز های قرنطینگی با ماندن در منزل بازی های فکری و سرگرم کننده انجام دهید.

ویروس کرونا؛ بازی های فکری و خانوادگی مخصوص ایام قرنطینگی

به گزارش خبرنگار با بروز ویروس کرونا و تعطیلی مدارس و دانشگاه ها و بعضی ادارات و دور کاری تقریبا تمامی ما خانه نشین شده ایم و با وجود نبود دید و بازدید در ایام عید حوصله مان به کلی سررفته است. اما می توان با بازی های فکری با خانواده سرگرم شد و به دور از افکار کرونایی و از آن ها لذت برد.

بازی فکری تیزبین یک بازی کارتی است که در هر کارت 8 تصویر وجود دارد، بین هر 2 کارت هم فقط یک تصور مشترک است، آن را تشخیص دهید و برنده شوید! برای انجام این بازی به چشم های تیزبین و کمی هم سرعت احتیاج دارید، این بازی را به 5 روش مختلف می توانید انجام دهید که روش های آن در داخل بسته بازی وجود دارد.

چالش مشت زنی یک بازی 2 نفره سرگرم نماینده و رقابتی است. شما می توانید در حالت تک نفره یا 2 نفره به رقابت با کامپیوتر یا دوستانتان که در کنار هم هستید، بپردازید. روی گوشی یا کامپیوتر باید به خرگوش هایی که ظاهر می شوند مشت بزنید قبل از اینکه رقیبتان این کار را انجام دهد و از مشت زدن به آدمک ها هم باید خودداری کنید.

دونامینولا یک بازی در سبک ماجراجویی است که به خوبی، همه افراد را سرگرم می نماید. داستان بازی از ورود دانه ای عجیب به خانه یک سیب زمینی به نام مینولا آغاز می گردد. در ادامه نیز شما با مینولا به سفری خواهید رفت تا راز این دانه را پیدا کنید و متوجه می شوید این دانه منبع حیات جنگل بوده است. در این سفر شما با معما ها و پازل هایی برخورد خواهید داشت که با حل آن ها می توانید به سفر خود ادامه دهید.

شاهکار های کرونایی؛ از مصرف الکل های صنعتی تا استفاده از روغن بنفشه

در این بازی فکری، دکتر اکتشاف در آزمایشگاه خود مشغول آزمایش است. او باید مواد شیمیایی خیلی خطرناکی را با استفاده از لوله های آزمایشگاهی با هم ترکیب کند. هریک از بازیکنان به عنوان یکی از دستیاران دکتر باید با استفاده از لوله های آزمایش توپ ها را به نحوی جا به جا نمایند که در نهایت ترتیب توپ های داخل لوله ها ترتیب کارت های بازی یکسان گردد، هر بازیکنی که زودتر این کار را انجام دهد، برنده آن دور از بازی خواهد بود.

این بازی آنلاین است و با سوال های تصویری با دیگران رقابت می کنید. به طور کلی بازی 5 سبک مختلف مانند ساده، تصویری، بی نهایت، 2 نفره و محبت آمیز دارد که هر کدام از ویژگی های منحصر به فردی هم دارند. در هر کدام از دوره های مسابقه از شما 5 سوال 4 گزینه ای در شاخه های مختلف که قبلا معین نموده اید، پرسیده می گردد و شما با پاسخ صحیح به این سوال ها امتیاز می گیرید.

هیولا های ماشینی، بازی ماشین سواری است که باید با عبور از موانع مختلف بادقت و سرعت بالا به خط انتها هر مرحله برسید. تجربه ای متفاوت از ماشین سواری در تبه های عظیم و کوچک، رقابت با بازیکنان سراسر دنیا و قرار دریافت در صدر جدول کاربران از نظر کنترل و ارتقا سرعت، ثبات، قدرت ماشین ها برای پیروزی در همه مسابقات است. بازی آزمون مهارت های رانندگی با غلبه بر موانع مختلف است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ویروس کرونا؛ بازی های فکری و خانوادگی مخصوص ایام قرنطینگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویروس کرونا؛ بازی های فکری و خانوادگی مخصوص ایام قرنطینگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید