لغو رقابت های قهرمانی آسیا و برگزاری مسابقات انتخابی المپیک

به گزارش وبلاگ محتوا، رقابت های تکواندو قهرمانی آسیا ابتدا قرار بود دهه دوم اسفندماه به میزبانی لبنان در بیروت برگزار گردد که به دلیل شیوع بیماری کرونا لغو شد. پس از آن فدراسیون تکواندو کشورمان تاریخ 22 تا 26 اردیبهشت ماه را به عنوان زمان جدید برگزاری این مسابقات گفت این در حالی است که طبق تقویم فدراسیون جهانی و به روزرسانی ایجاد شده در آن، این مسابقات یکبار دیگر لغو شده و تاریخ جدیدی هم برای اعلام نشده است.

لغو رقابت های قهرمانی آسیا و برگزاری مسابقات انتخابی المپیک

فدراسیون جهانی ششمین دوره رقابت های پومسه و پاراتکواندو قهرمانی آسیا را نیز به زمان دیگری موکول نموده و همچنین از تعویق مسابقات انتخابی المپیک در قاره اروپا خبر داده است.

نکته مهم اینکه در تقویم جدید تاریخ برگزاری مسابقات انتخابی المپیک در دو بخش تکواندو و پاراتکواندو در قاره آسیا 15 تا 17 خردادماه ثبت شده و خبری از تعویق یا لغو مسابقات نیست. اینکه چرا WT تصمیم به برگزاری مسابقات انتخابی در قاره آسیا دارد و همین مسابقات در قاره سبز را به تعویق انداخته، جای سوال دارد.

هر چند احتمال تعویق این مسابقات نیز وجود دارد ولی بهتر آن است که این ابهام از سوی تکواندو ایران جدی گرفته شده و اگر قرار به برگزاری است، تمرینات بانوان ملی پوش زودتر و البته در فضایی با رعایت پروتکل های بهداشتی شروع گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "لغو رقابت های قهرمانی آسیا و برگزاری مسابقات انتخابی المپیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لغو رقابت های قهرمانی آسیا و برگزاری مسابقات انتخابی المپیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید