سریعترین دونده ایران مسافر بازی های ساحلی آسیا شد

به گزارش وبلاگ محتوا، پیش از این ستاد عالی بازی های المپیک و آسیایی اعزام 11 رشته به بازی های ساحلی آسیا را مصوب نموده بود. این مصوبه شامل 9 رشته در بخش مردان و 2 رشته در بخش بانوان بود.

سریعترین دونده ایران مسافر بازی های ساحلی آسیا شد

بسکتبال سه نفره و کبدی رشته هایی بودند که در بخش بانوان سهمیه حضور در بازی های ساحلی آسیا را کسب کردند اما با توجه به رکوردشکنی اخیر فرزانه فصیحی، دوومیدانی هم در این بخش صاحب سهمیه اعزام شده است.

شهریورماه گذشته و در جریان مسابقات لیگ دوومیدانی، فرزانه فصیحی در دوی 100 متر با زمان 11 ثانیه و 68 صدم ثانیه رکوردشکنی کرد و بعد از 8 سال رکورد این ماده که در اختیار مریم طوسی بود را از آن خود کرد.

به واسطه این عملکرد دوومیدانی هم مجاز به اعزام نماینده در بخش بانوان برای بازی های ساحلی آسیا شده تا با اعزام فرزانه فصیحی شرایط را برای نمایش توانمندی های وی مهیاتر کند به خصوص که فصیحی سال گذشته یک ماه پس از رکوردشکنی در مسابقات داخل سالن بلگراد (7 ثانیه و 29 صدم ثانیه) در مسابقات کاپ استانبول هم با ثبت زمان 7 ثانیه و 25 صدم ثانیه رکورد دیگری از خود به جا گذاشت.

به گزارش وبلاگ محتوا، بازی های ساحلی آسیا مقرر به برگزاری از تاریخ 28 نوامبر تا 6 دسامبر امسال میلادی (8 تا 15 آذرماه) در سانیا چین بود که با تصمیم دولت چین مبنی بر لغو کلیه رویدادهای بین المللی ورزشی تا انتها 2020، این رویداد نیز ملغی شد.

طبق اعلام شورای المپیک آسیا 2 تا 10 آوریل 2021 (13 تا 21 فروردین ماه 1400) زمان جدید مقرر برای برگزاری این دوره بازی ها است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سریعترین دونده ایران مسافر بازی های ساحلی آسیا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سریعترین دونده ایران مسافر بازی های ساحلی آسیا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید