ناآرامی در کربلای معلی

به گزارش وبلاگ محتوا، منابع محلی عراقی از وقوع ناآرامی در اطراف کنسولگری ایران در کربلای معلی از سوی بعضی معترضان خبر دادند.

ناآرامی در کربلای معلی

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ محتوا، گزارش منابع محلی عراق از تنش و درگیری با نیروهای امنیتی در نزدیکی کنسولگری ایران در کربلا حکایت دارد.

این منابع همچنین از بستن خیابان ها با سوزاندن لاستیک در نزدیکی کنسولگری ایران در کربلاء خبر می دهند.

بر اساس گزارش رسانه های عراقی نیروهای ضد شورش نیز برای متفرق کردن معترضین وارد عمل شدند.

به کنسولگری ایران در کربلای معلی هیچ خسارتی وارد نشده است

خبرنگار وبلاگ محتوا از کربلا گزارش داد که در اعتراض امشب نزدیک کنسولگری ایران در کربلا هیچ آسیبی به ساختمان کنسولگری وارد نشده است و نیروهای ضد شورش معترضین را از نزدیک ساختمان کنسولگری دور کردند.

خبرنگار وبلاگ محتوا در کربلا گزارش داد پس از آنکه بعضی آشوبگران اطراف کنسولگری ایران در کربلا را به آتش کشیدند، هم اکنون افراد حاضر در این مکان پراکنده شده اند.

بعضی از تظاهرات کنندگان گفته اند که به استانداری کربلا 24 ساعت برای کشف علت فوت ایهاب الورنی مهلت داده اند.

بر اساس گزارش خبرنگار وبلاگ محتوا خسارتی به کنسولگری ایران وارد نشده و هیچ فردی نیز در این حادث زخمی نشده است.

گزارش شده که این عده ترور ایهاب الوزنی فعال مدنی ساکن این استان را که دیشب توسط افراد مسلح ناشناس ترور شده بود را بهانه ای برای این اقدام غیرقانونی خود قرار داده اند.

این در حالی است که کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در کربلا طی بیانیه ای ترور ایهاب الوزنی فعال مدنی ساکن این استان را محکوم کرد و چنین اقداماتی را به منظور برهم زدن امنیت و ثبات عراق دانسته بود.

امروز نیز ده ها تن از اهالی استان بغداد با تجمع در میدان تحریر خواهان مجازات عاملان ترور ایهاب الوزنی فعال مدنی عراقی شده بودند.

همچنین در استان دیوانیه و ذی قار عراق نیز امروز شاهد برگزاری تظاهراتی در محکومیت ترور ایهاب الوزنی فعال مدنی در کربلا بود. معترضین با آتش زدن لاستیک راههای منتهی به ساختمان های دولتی محلی را در این دو استان مسدود کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ناآرامی در کربلای معلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناآرامی در کربلای معلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید