فارنهایت به مناسبت سال 15 سالگی دوباره برای PS4 عرضه می گردد

به گزارش وبلاگ محتوا، به تازگی استودیوی کوانتیک دریم اعلام نموده که میخواهد به مناسبت 15 سالگی یکی از قدیمی ترین بازی های استودیو یعنی بازی فارنهایت (Fahrenheit)، این اثر را در قالب یک نسخه فیزیکی ویژه برای پلی استیشن 4 منتشر کند.

فارنهایت به مناسبت سال 15 سالگی دوباره برای PS4 عرضه می گردد

این نسخه فیزیکی قرار است با نام Fahrenheit: 15th Anniversary Edition توسط شرکت Meridiem Games منتشر گردد. نسخه فیزیکی بازی فارنهایت قرار است شامل یک قاب و جعبه جدید، بسته استیکرها، کتاب طراحی های هنری بازی و نامه ای از سوی سازندگان بازی باشد. در بیانیه منتشرشده، تاریخ عرضه این نسخه فیزیکی در آمریکای شمالی اعلام نشده است اما Fahrenheit: 15th Anniversary Edition قرار است در اواخر نوامبر 2020 با قیمت 25 پوند و 30 یورو در اروپا و استرالیا عرضه گردد.

بازی فارنهایت که در آمریکای شمالی با نام Indigo Prophecy هم شناخته می گردد، یکی از قدیمی ترین بازی های ساخته شده توسط کوانتیک دریم است و بعضی هم حتی آن را از بهترین آثار این استودیو می دانند. این بازی ابتدا در سال 2005 برای کنسول پلی استیشن 2، ایکس باکس و رایانه های شخصی منتشر شد و 2 سال بعد از آن هم برای ایکس باکس 360 به انتشار رسید. همچنین سال 2016، نسخه ای ریمستر شده از این بازی برای کنسول نسل هشتمی پلی استیشن 4 عرضه شده است.

افرادی که با آثار گذشته استودیو فرانسوی کوانتیک دریم مانند Heavy Rain، Beyond Two Souls و Detroit: Become Human آشنا باشد، قطعاً می داند که باید چه انتظاری از فارنهایت داشته باشند؛ چراکه این بازی هم بیش و کم از همان سبک و سیاق آثار قدیمی دیوید کیج و استودیو کوانتیک دریم پیروی می نماید. بازی فارنهایت هم مانند آثار قبلی این استودیو، یک تجربه داستان محور سینمایی است که به بازیکن امکان انتخاب دیالوگ های مختلفی را می دهد که هر کدام می توانند تأثیر خاصی در جهت داستانی بازی بگذارند و تفاوت هایی در آن ایجاد نمایند. هرچند فارنهایت اولین اثر ساخته شده توسط کوانتیک دریم نیست اما اولین اثری است که این استودیو در این سبک و سیاق خلق نموده و تأثیر فراوانی روی آثار بعدی این استودیو گذاشته است. البته، باید از قلم نیاندازید که این نسخه قرار نیست یک ریمیک باشد و شما باید انتظار اثری را داشته باشید که در دوران کنسول پلی استیشن 2 منتشر شده است.

داستان فارنهایت حول زنجیره ای از قتل های یکسان در نیویورک جریان دارد که در آن اتفاقاتی فرا طبیعی باعث شده مردم عادی این قتل ها را انجام دهند. لوکاس کین، شخصیت اصلی بازی، از صحنه قتل فرار نموده و یکی از اهداف پلیس است اما او به خاطر ندارد که در آن لحظه قتل چه اتفاقی افتاده است. این روایت مرموز، هسته اصلی داستان بازی فارنهایت است.

آخرین اثر جدید منتشر شده از استودیو کوانتیک دریم، بازی Detroit: Become Human بوده که برای پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی منتشر شده است. اکنون به مناسب 15 سالگی بازی فارنهایت، بار دیگر برای هواداران فرصتی پیش آمده که بتوانند این بازی را به صورت فیزیکی تهیه نمایند.

منبع: دیجیکالا مگ

به "فارنهایت به مناسبت سال 15 سالگی دوباره برای PS4 عرضه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فارنهایت به مناسبت سال 15 سالگی دوباره برای PS4 عرضه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید