سیاوش، قسمت شانزدهم؛ جوشش خون در رگ های خانواده!

به گزارش وبلاگ محتوا، خبرنگارانـ قسمت شانزدهم سریال سیاوش به کارگردانی سروش محمد زاده و تهیه کنندگی مهدی کمک روز آدینه 24 اردیبهشت وارد شبکه نمایش خانگی شد.

سیاوش، قسمت شانزدهم؛ جوشش خون در رگ های خانواده!

در خلاصه داستان این قسمت آمده است:

کیوان با صحنه سازی می خواهد صابر را مجرم جلوه دهد. سپس از جیران می خواهد به او یاری کند. در ادامه معین می گردد که همه این نقشه ها زیر سر چه کسی است و...

در قسمت شانزدهم از صحنه سازی کیوان برای بازی دادن صابر پرده برداشته می گردد. کیوان تمام این کار ها را به دستور نصرت انجام می دهد و در انتها کار دستور قتل خودش هم صادر می گردد؛ اما با یاری دوستش از مهلکه جان به در می برد. کیوان سراغ جیران می رود و همه چیز را به او می گوید. او هم سیاوش را خبر می نماید و او نیز صابر را. سینا هم وکیل نصرت را برای ماجرای سوله و مبارزه های غیر قانونی گیر می اندازد و به یاری وحید، صابر و سیاوش از او حرف می کشد.

بدین ترتیب صف کشی سیاوش و خانواده اش در مقابل نصرت سر و شکلی تازه می گیرد. چرخشی ناگهانی در فرایند سریال که شاید کم تر کسی توقعش را در این قسمت داشت. سریال سیاوش با این تغییرات مهم شتاب بیش تری می گیرد.

این قسمت نیز طبق روال سینوسی و یکی در میان قسمت های جذاب سریال سیاوش با ریتم خوب و هیجان بالایی همراه بود. یک بار دیگر هم باید به نویسنده جوان و پیروز این سریال، پویا سعیدی و فیلم نامه خوبش اشاره نمود. پویا سعیدی در میان سریال هایی که درحال حاضر در شبکه نمایش خانگی پخش می شوند، دو سریال دارد که در نظرسنجی اخیر رتبه های اول و دوم محبوبیت را به خودشان اختصاص داده اند.

نقطه قوت سریال سیاوش چه در فیلم نامه و چه در اجرا بخش هایی بوده است که کاراکتر صابر درگیر کنش بود و نقطه ضعف آن نیز سیاوش است. حالا شاید در قسمت های آینده کنار هم قرار دریافت این دو کاراکتر فرایند سریال را به سمت و سوی جذاب تری بکشاند. سروش محمد زاده هم در قسمت شانزدهم بار دیگر نشان می دهد که توانایی بالایی در کارگردانی صحنه های شلوغ و پر بازیگر دارد. صحنه های مربوط به حرف کشیدن از وکیل نصرت با پویایی جالب و پرداختن به جزئیاتی خاص تا به امروز از بخش های خوب این سریال بوده است.

صحنه هایی که بازی های بسیار خوب و کنترل شده ای از بازیگران این سکانس ها را به ثبت می رساند. می توان امیدوار بود که از قسمت هفدهم سریال سیاوش روی فرایند گره گشایی هایش بیافتد و سرنوشت داستان و کارکترهایش را بدون فوت وقت و کش دادن های بی فایده معین کند.

منبع: فرارو

به "سیاوش، قسمت شانزدهم؛ جوشش خون در رگ های خانواده!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیاوش، قسمت شانزدهم؛ جوشش خون در رگ های خانواده!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید