جشنواره نیجریه میزبان پلاک 63 شد

به گزارش وبلاگ محتوا، فیلم کوتاه پلاک 63 ساخته نازنین سادات حسینی در بخش مسابقه جشنواره نیجریه روی پرده می رود.

جشنواره نیجریه میزبان پلاک 63 شد

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ محتوا به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، پنجمین دوره جشنواره بین المللی realtime film festival در کشور نیجریه میزبان فیلم کوتاه پلاک 63 ساخته نازنین سادات حسینی از ایران است.

این جشنواره قرار بود در تاریخ 7 تا 12 ژوئن برگزار گردد، ولی به دلیل شیوع ویروس کرونا در تاریخ 7 تا 13 آپریل برابر با 19 تا 25 فروردین و به صورت آنلاین برگزار می گردد.

در بیانیه این جشنواره آمده است: در روز هایی که بسیاری از جشنواره ها به خاطر ویروس کرونا، برنامه های خود را تعطیل نموده اند، ما نیز به دلیل حمایت از هنرمندان و فیلمسازان با بهره گیری از تکنولوژی این جشنواره را برپا می کنیم.

چشم انداز این جشنواره ساختن یک جشنواره بین المللی فراگیر و قابل دسترسی از راه دور و هدف آن حمایت از هنرمندان و فیلمسازان است و به تعبیر برگزارنمایندگان آن جایی که همه احساس برابری نمایند ذکر شده است.

فیلم کوتاه پلاک 63 روایتگر تنهایی سالمندان و همچنین تلنگری است برای افراد جامعه و نشانگر آلزایمری است که همه ما نسبت به افراد مسن اطراف خود داریم.

این فیلم پیش تر در بخش نیمه نهایی جشنواره لیسبون پرتقال حضور داشت و این دومین حضور بین المللی فیلم پلاک 63 به شمار می رود.

سایر عوامل این فیلم کوتاه عبارتند از نویسنده و کارگردان: نازنین سادات حسینی، تهیه نماینده: محمد کچوئی، تصویر، تدوین و تصحیح رنگ: محمد کچوئی، صدابردار: اسماعیل امینی، دستیار کارگردان و منشی صحنه: راضیه طاهری، گریم: فاطمه محبی، مدیر فراوری: رحمان هارونی، مجری طرح: انجمن سینمای جوانان خمینی شهر، عکاس: نسترن سادات حسینی، بازیگران: اکرم فتاحی، شهرزاد گلکارپور، بهناز محمدحسینی، ترجمه: سیدحمید حسینی، طراح پوستر: نازنین سادات حسینی.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "جشنواره نیجریه میزبان پلاک 63 شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشنواره نیجریه میزبان پلاک 63 شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید