کار ترابی با آتش بازی قایدی سخت تر شد، ستاره پرسپولیس بازی با عراق را از دست داد؟

به گزارش وبلاگ محتوا، مهدی ترابی جزو بازیکنانی بود که فرصت بازی برابر کامبوج را پیدا نکرد و این ملاقات را از روی نیمکت و بیرون زمین به تماشا نشست.

کار ترابی با آتش بازی قایدی سخت تر شد، ستاره پرسپولیس بازی با عراق را از دست داد؟

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ محتوا، پس از این ملاقات که با رجحان 10 بر صفر به اتمام رسید خیلی ها تصور کردند دراگان اسکوچیچ برای حفظ مهدی ترابی در ملاقات حساس تر مقابل عراق به او استراحت داده است.

اگر هم این حرف درست باشد باز ستاره پرسپولیس کار بسیار سختی برای حضور در بازی با تیم ملی عراق پیش روی خواهد داشت. چرا که حالا مهدی ترابی رقیب ساده ای در تیم ملی برای بازی کردن ندارد. رقیب اصلی او مهدی قایدی ستاره تکنیکی استقلال است. شماره 23 تیم ملی و ستاره آبی ها از دقیقه 56 بازی با کامبوج به جای علی قلی زاده وارد زمین شد و آتش بازی به راه انداخت.

مهدی قایدی تنها 2 دقیقه پس از ورود به زمین بازی، یک پاس تکنیکی و بیرون پا به میلاد محمدی مدافع چپ تیم کشورمان داد تا این یکی با عبور دادن توپ از بین پاهای گلر کامبوج گل پنجم تیم کشورمان را به ثمر برساند. ستاره بوشهری در دقیقه 74 در شرایطی که با دروازه بان حریف تک به تک بود با از خودگذشتگی توپ را به کاوه رضایی پاس داد که این مهاجم حرفه ای با تعلل قدر این فرصت خوب را ندانست.

در دقیقه 78 حرکت خوب قائدی و خطای مدافع حریف روی این بازیکن یک پنالتی دیگر برای تیم ملی کشورمان رقم زد تا انصاری فرد این ضربه را تبدیل به گل هفتم تیم ملی کند. شاید بتوان گفت زیباترین گل این ملاقات یک طرفه را نیز مهدی قایدی در دقیقه 84 به ثمر رساند. حرکت انفرادی قائدی و عبور او از چند بازیکن با ضربه دیدنی این بازیکن نهمین گل تیم ملی را وارد دروازه کامبوج کرد. گلی که تحسین همه ملی پوشان را به دنبال داشت و حالا به نظر می رسد دراگان اسکوچیچ باید در ملاقات با عراق حساب ویژه تری روی مهدی قایدی باز کند. بازیکنی که 34 دقیقه (36 دقیقه با احتساب وقت های اضافی) در زمین حضور داشت و روی 3 گل ایران تأثیر مستقیم گذاشت.

در این شرایط فکر می کنید دراگان اسکوچیچ در بازی با عراق مهدی ترابی را به زمین بفرستد و قایدی را نادیده بگیرد؟

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کار ترابی با آتش بازی قایدی سخت تر شد، ستاره پرسپولیس بازی با عراق را از دست داد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کار ترابی با آتش بازی قایدی سخت تر شد، ستاره پرسپولیس بازی با عراق را از دست داد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید