نماینده فریدن: تعلل در اجرای رتبه بندی فرهنگیان پذیرفتنی نیست

به گزارش وبلاگ محتوا، تهران (پانا) - نماینده مردم فریدن در مجلس با بیان اینکه تعلل برای اجرای رتبه بندی فرهنگیان پذیرفتنی نیست تاکید نمود وقتی سخن از رتبه بندی فرهنگیان می گردد کفگیر به ته دیگ می خورد در حالی که آموزش و پرورش مهم ترین رکن کشور بوده و باید صندلی و شأن معلمان را در عمل اثبات نموده و در اجرای رتبه بندی فرهنگیان تعجیل گردد.

نماینده فریدن: تعلل در اجرای رتبه بندی فرهنگیان پذیرفتنی نیست

حسین محمدصالحی دارانی در نشست علنی امروز چهارشنبه، 24 شهریور مجلس شورای اسلامی در تذکر آئین نامه ای، گفت: متاسفانه تعادل بخشی پروانه های بهره برداری آب چاه های کشاورزی ناعادلانه برخورد می گردد و در حوزه انتخابیه من در شهرستان های فریدونشهر، چادگان و میاندشت و فریدن که منطقه ای سردسیر است ضریب تعادل بخشی بیش از 5 دهم است و گاه تا 7 دهم هم اعمال می گردد در حالی که فقط 4 ماه از سال برداشت آب دارد و در منطقه ها گرمسیر و کم بارش این ضریب 3 دهم است در حالی که 10 ماه از سال برداشت دارد.

نماینده مردم فریدن و چادگان، فریدونشهر، بوئین و میاندشت در مجلس شورای اسلامی اضافه نمود: در حال حاضر تمام فعالیت های مزارع را به استعلام های آب منطقه ای و نصب کنتور هوشمند منوط نموده اید و کشاورزان گرفتار خشکسالی در چنگال مقررات سازمان آب جان می نمایند و مبالغی هنگفت باید بابت نصب کنتور بپردازند.

وی اضافه نمود: گرچه آنالیز برطرف موانع فراوری کشاورزی در مجلس بعضی از دردهای آن ها را درمان می نماید اما برای همکاری با کشاورزان وزارت نیرو را موظف کنید که خود هزینه نصب کنتور را پرداخت کند.

محمدصالحی دارانی توضیح داد: گرانی و شرایط سخت امرار معاش و بی سرو سامانی قیمت بعضی محصولات کشاورزی، کشاورزان را ناامید نموده و موجب شده که قیمت بعضی محصولات کشاورزی مانند سیب زمینی و پیاز کمتر از قیمت تمام شده عرضه گردد که در نتیجه این امر موجب شده که محصولات بر زمین مانده و نابود شوند.

وی اضافه نمود: تعلل برای اجرای رتبه بندی فرهنگیان پذیرفتنی نیست چرا وقتی سخن از رتبه بندی فرهنگیان می گردد کفگیر به ته دیگ می خورد در حالی که معتقدیم آموزش و پرورش مهم ترین رکن کشور بوده و باید صندلی و شأن معلمان را در عمل اثبات نموده و در اجرای رتبه بندی فرهنگیان تعجیل کنیم.

منبع: خبرگزاری پانا

به "نماینده فریدن: تعلل در اجرای رتبه بندی فرهنگیان پذیرفتنی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده فریدن: تعلل در اجرای رتبه بندی فرهنگیان پذیرفتنی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید