عذرخواهی می کنم، اطلاعاتم ناقص و غیر دقیق بود

به گزارش وبلاگ محتوا، رئیس بنیاد مستضعفان با بیان توضیحاتی در مورد حواشی برنامه نگاه یک از افرادی که در این برنامه نام آن ها را برده بود، به ویژه حداد عادل عذرخواهی و طلب حلالیت کرد.

عذرخواهی می کنم، اطلاعاتم ناقص و غیر دقیق بود

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری وبلاگ محتوا پرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان، در مورد حواشی ایجاد شده پس از بیان بعضی موارد در برنامه نگاه یک توضیح داد: با توجه به اینکه حدود یک سال و یک ماه از حضور من در بنیاد مستضعفان می گذشت و قول ارائه گزارشی به مردم داده بودم، در این برنامه درباره عملکرد یک ساله خود در بنیاد صحبت کردم. به بخش املاک که رسیدیم درباره پیگیری املاک سوال شد و بنده با هدف ابراز جدیت بنیاد، از بعضی افراد و سازمان ها اسم بردم.

او ادامه داد: اشخاص نام برده استفاده عمومی از این املاک داشتند و اعلام کوتاه و تیتر وار من باعث سوء تفاهم شد. مطالب ارائه شده با خطای کلامی یا رعایت نکردن جانب انصاف توسط بنده به سمت دیگری حرکت کرد. در حالی که هیچ کدام از آن ها استفاده شخصی از این اموال نداشتند. بیان نامناسب من مطالب را به اشتباه منتقل کرد؛ قصد ما نشان دادن پیگیری های جدی بود و همه آن ها همکاری لازم را با ما داشتند، اما به نتیجه نهایی نرسیده ایم.

رئیس بنیاد مستضعفان بیان کرد: اصلا نباید اصل مساله را مطرح می کردم و وارد جهت نام بردن از اسامی و سازمان ها می شدم، پس مسئولیت آن را به عنوان خطا و کار اشتباه می پذیرم. از همین جا از تمام عزیزانی که در حق آن ها اجحاف و ظلم شد، از جمله آقای دکتر حداد عادل، خانم ها ابتکار و ملاوردی، به عنوان حق الناس، عذرخواهی و طلب حلالیت می کنم.

او گفت: خطای بنده بود که نتوانستم مطالب را به درستی منتقل کنم. به هیچ وجه جهت طی شده هدف بنده نبود و اگر تا به امروز سکوت کردم، به دنبال دامن زدن به این حواشی نبودم. جواب هایی که از سوی این سازمان ها و اشخاص ارائه شده را دریافت کردم و ایرادات و اشکالاتی که گرفته شده را می پذیرم.

4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "عذرخواهی می کنم، اطلاعاتم ناقص و غیر دقیق بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عذرخواهی می کنم، اطلاعاتم ناقص و غیر دقیق بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید