شکایت باشگاه منچستریونایتد از روزنامه مشهور انگلیسی

به گزارش وبلاگ محتوا، باشگاه منچستریونایتد، روزنامه مشهور انگلیسی را به دلیل تحریک هوادارانش مقصر دانست.

شکایت باشگاه منچستریونایتد از روزنامه مشهور انگلیسی

به گزارش وبلاگ محتوا، باشگاه منچستریونایتد بابت انتشار مطالبی تحریک آمیز که منجر به حمله به خانه اد وودوارد نایب رئیس تیم از سوی طرفداران شیاطین سرخ شد، از روزنامه سان به دادگاه شکایت کرد.

این شکایت به خاطر مطلبی است که با عنوان شیاطین اد؛ در حالی که اعتراضات علیه مدیریت شدت می گیرد، طرفداران منچستریونایتد در صحنه هایی شوکه کننده با وسایل آتش بازی به خانه وودوارد حمله کردند. در فضای مجازی منتشر شد و همچنین در نسخه چاپی روز 29 ژانویه 2020 نهاده شد. به نظر باشگاه من یونایتد، سان از قبل از وقوع چنین حمله مجرمانه ای که به قصد ایجاد رعب و وحشت صورت گرفت، اطلاع داشت و این جریان در لحظه ای پیش آمد که وبلاگ محتوا هم در آنجا حضور داشتند. کیفیت عکس منتشر شده نشان می دهد یک عکاس هم در محل حضور داشته است.

خبرنگار مربوطه نه تنها به عنوان عضوی از جامعه از مسئولیت خود برای در جریان گذاشتن نهادهای امنیتی از یک مورد مجرمانه و احتمالاً خطرناک چشم پوشی کرد، بلکه حضور او، مشوق مجرمان شد. به باور باشگاه، این مترادف با نقض همزمان تعهدنامه IPSO و مرامنامه خبرنگاری است.

منچستریونایتد می گوید با جدیت دست به چنین اقدامی زده و خواهان اصلاح رفتاری روزنامه سان است. منچستریونایتد پیش از این اعلام نموده بود هر شخصی در جریان این پروسه مقصر شناخته گردد، مادام العمر از حضور در استادیوم اولدترافورد منع خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شکایت باشگاه منچستریونایتد از روزنامه مشهور انگلیسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت باشگاه منچستریونایتد از روزنامه مشهور انگلیسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید