خبرنگاران محدودیتهای ترافیکی جدید در شهرهای خوزستان اعلام شد

به گزارش وبلاگ محتوا، اهواز - خبرنگاران- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خوزستان محدودیت های ترافیکی جدید در شهرستان های اهواز ، آبادان، مسجدسلیمان و اندیمشک را بیان نمود.

خبرنگاران محدودیتهای ترافیکی جدید در شهرهای خوزستان اعلام شد

سرهنگ منصور جمشیدی دوشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ محتوا با اشاره به محدودیت های ترافیکی جدید در سطح استان گفت: با توجه به لزوم پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و همچنین کاهش اجتماعات در سطح شهرها محدودیت های ترافیکی جدیدی از دوشنبه شب در شهرهای استان اعمال شده است .

وی افزود: در کلانشهر اهواز پل چهارم (پل نادری) از هر دو سمت شرق به غرب و غرب به شرق و راستا شرق به غرب پل هفتم (پل پهلوان) مسدود شده اند و تنها راستا غرب به شرق پل هفتم باز است.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خوزستان ادامه داد: همچنین در خیابان اصلی زیتون کارمندی از بلوار اصلی پاسداران به سمت زیتون محدودیت ترافیکی ایجاد شده و تمامی راه های دسترسی اصلی و کوچه های زیتون از میدان چیتا تا میدان سنگر بسته شده است.

وی شرح داد : در خیابان سی متری اهواز از جنوب به شمال محدودیت ترافیکی اعمال شده و خیابان طالقانی از سه راه طالقانی به سمت میدان شهدا نیز مسدود شده است .

سرهنگ جمشیدی گفت: همچنین خیابان سی متری از نبش کافی به سمت تقاطع سلمان و خیابان سلمان از سه راه آزادگان به سمت تقاطع سلمان مسدود شده است.

وی گفت : بلوار چمران از فلکه چهارم لاین شمال به جنوب و از فلکه سوم لاین جنوب به شمال مسدود و محدودیت تردد اجرا شده است.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خوزستان گفت: پارک ساحلی غربی شهر اهواز و تمامی ورودی های پارک دولت از نبش کتابخانه تا پل طبیعت مسدود و توقف ممنوع است.

وی افزود: در ساحلی شرقی از پل پنجم تا پل سوم و پارک لاله و ورودی های پارک لاله نیز محدودیت اجرا شده و ورودی پارک شهروند نیز بسته شده است .

سرهنگ جمشیدی گفت: ورودی تمامی آرامستانهای شهر های استان مسدود و محدودیت اجرا شده و انتظار می رود مردم استان از زیارت قبور تا اطلاع ثانوی خودداری و در این محل ها تردد نداشته باشند.

وی همچنین به محدودیت های ترافیکی در مسجد سلیمان اشاره کرد و گفت: تمامی ورودی و خروجی های آرامستان ها در این شهرستان مسدود و در خصوص صنوف هسته مرکزی شهر نیز محدودیت هایی اجرا شده است.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خوزستان با اشاره به محدودیت های ترافیکی شهرستان اندیمشک گفت:

خیابان های اصلی و بازار شهر اندیمشک و ورودی و خروجی های این شهرستات با موانع فیزیکی مسدود و محدودیت تردد وسایل نقلیه اجراشده است.

وی ادامه داد: همچنین در شهرستان آبادان خیابان احمد اباد لین یک کاملا مسدود شده و در خصوص بازارچه های محلی نیز تصمیماتی جدید در دستور کار است.

باشیوع ویروس کرونا به دستور استاندار خوزستان و فرمانداران محدودیت هایی برای تردد و فعالیت در اماکن عمومی و مراسم در شهرستان های مختلف استان از جمله تعطیلی بازارها، مسدود شدن مبادی ورودی و تعطیلی ادارات برای پیشگیری از شیوع این ویروس اتخاذ شده است.

به گفته سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز تا کنون 306 نفر در خوزستان به ویروس کرونا مبتلا شدند که از این تعداد 38 نفر فوت شدند.

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز 26 اسفندماه گفت: تا به امروز 14 هزار و 991 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده، 853 نفر بر اثر ابتلا به این ویروس فوت کرده وچهار هزار و 996 نفر نیز بهبود یافته اند.

ویروس کرونا که رسما کووید - 19 نام دارد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد تا کنون به بیش از یکصد کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته است تا شرایط فوق العاده اعلام کند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران محدودیتهای ترافیکی جدید در شهرهای خوزستان اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران محدودیتهای ترافیکی جدید در شهرهای خوزستان اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید