خبرنگاران سرمربی تیم نود ارومیه: مقابل فجر شیراز از بازیکنان جوان استفاده کردیم

به گزارش وبلاگ محتوا، شیراز-خبرنگاران- سرمربی تیم نود ارومیه گفت: مقابل تیم فجر شهید سپاسی شیراز به دلیل داشتن چندین بازیکن مصدوم و محروم، از بازیکنان جوان و 17 ساله سود بردیم.

خبرنگاران سرمربی تیم نود ارومیه: مقابل فجر شیراز از بازیکنان جوان استفاده کردیم

فرهاد فضلی، شامگاه شنبه پس از رجحان تیمش مقابل فجر شهید سپاسی شیراز، بیان داشت: هر 2 تیم بازی خوبی به نمایش گذاشتند و به تیم فجر تبریک می گویم که جوانمردانه بازی کردند.

وی اضافه نمود: پس از به ثمر رساندن گل، بازیکنان ما برای حفظ آن عقب نشینی کردند و ما به دنبال ضد حمله بودیم.

فضلی اعلام کرد: بازیکنان ما خطاهای موردی انجام دادند و همین امر موجب شد تیم فجر به ارسال توپ های بلند روی آورد که مدافعان ما خوب کار کردند.

سرمربی تیم نودو ارومیه ادامه داد: امیدواریم که تا انتها بازی ها که سه ملاقات باقی مانده، بازیکنان مصدوم ما به جمع تیم بازگردند تا همچنان به عنوان مدعی صعود به لیگ برتر باقی بمانیم.

تیم نود ارومیه در هفته سی و یکم لیگ دسته یک جام آزادگان، شامگاه شنبه در استادیوم پارس شیراز با نتیجه یک برصفر فجر شهید سپاسی شیراز را شکست داد.

تیم نود ارومیه با 52 امتیاز در رده پنجم جدول رده بندی است و فجر شهید سپاسی شیراز هم با این شکست با 39 امتیاز در رده یازدهم باقی ماند.

در رقابت های فوتبال دسته یک باشگاه های کشور 18 تیم شرکت دارند و پس از انجام 34 بازی، تیم های اول و دوم جدول جواز صعود به لیگ برتر را دریافت خواهند کرد و 2 تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می شوند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران سرمربی تیم نود ارومیه: مقابل فجر شیراز از بازیکنان جوان استفاده کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سرمربی تیم نود ارومیه: مقابل فجر شیراز از بازیکنان جوان استفاده کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید