خبرنگاران امدادرسانی به 950 نفر در 26 شهر، روستا و مناطق عشایرنشین

به گزارش وبلاگ محتوا، تهران - خبرنگاران - رئیس سازمان امداد و نجات گفت: در 12 ساعت گذشته امدادگران به 950 نفر در 26 شهر و روستا و مناطق عشایرنشین امدادرسانی کردند.

خبرنگاران امدادرسانی به 950 نفر در 26 شهر، روستا و مناطق عشایرنشین

به گزارش یکشنبه شب وبلاگ محتوا از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، مهدی ولی پور در تشریح عملیات امداد و نجات گفت: طی 12 ساعت گذشته در پی افزایش بارندگی در 5 استان اصفهان، بوشهر، فارس، هرمزگان و یزد 259 امدادگر در قالب 59 تیم به 950 نفر در 26 شهر، روستا و مناطق عشایر نشین امدادرسانی کردند.

به گفته وی 69 واحد مسکونی از آب تخلیه، 40 نفر اسکان اضطراری شدند و همچنین 11 هزار و 82 کیلو نایلون پوششی هم استفاده شد، علاوه بر این نیروهای امدادی 384 قوطی کنسروجات، 159 کیلو برنج و 253 کیلو حبوبات میان آسیب دیدگان توزیع کردند.

بنابراین گزارش 2 نفر بر اثر سیل و ریزش آوار در شهرستان دشتستان جان خود را از دست دادند؛ با اعلام گزارش گم شدن یک زن اطراف شهر برازجان، تیم های عملیاتی دشتستان به منطقه اعزام شدند و پس از سه ساعت جست وجو در قسمت دره شن شهر برازجان پیکر این زن را پیدا و تحویل مقامات قضائی دادند، ریزش کوه هم در روستای سوک هم جان یک زن جوان را گرفت.

وی تاکید نمود: امداد رسانی در مناطق سیل زده ادامه دارد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران امدادرسانی به 950 نفر در 26 شهر، روستا و مناطق عشایرنشین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران امدادرسانی به 950 نفر در 26 شهر، روستا و مناطق عشایرنشین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید