تلفات جهانی کرونا از 400 هزار نفر عبور کرد

به گزارش وبلاگ محتوا، برآوردهای آماری از سراسر دنیا نشان می دهد که تعداد کل جان باختگان بر اثر ویروس کرونا از چهارصد هزار نفر بیشتر شده است.

تلفات جهانی کرونا از 400 هزار نفر عبور کرد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ محتوا، برآوردهای وبگاه آماری وُرلداُمتر نشان می دهد تعداد کسانی که در دنیا جان خود را بر اثر ابتلا به ویروس کووید19 از دست داده اند، بامداد یکشنبه از 400000 نفر فراتر رفته است.

بر این اساس تا لحظه نگارش این خبر 6،966،413 نفر در سراسر دنیا به این ویروس مبتلا شده اند و 401،606 نفر نیز بر اثر آن جان خود را از دست داده اند.

در مقابل اما حدود سه میلیون و چهار صد و چهار هزار نفر از بند این بیماری رهایی پیدا نموده و سلامت خود را به دست آورده اند.

در میان کشورهای آلوده به این ویروس، ایالات متحده آمریکا با بیش از یک میلیون و نهصد و هشتاد و هشت هزار نفر، بیشترین شمار مبتلایان در دنیا را دارد.

بر اساس آمار اعلامی، آمریکا طی بیست وچهار گذشته حدود 22 هزار مورد فوتی بر اثر ابتلا به این ویروس ثبت کرد. این کشور با تعداد بیش از 112 هزار جان باخته، در رتبه نخست کشورهای دارای بیشترین موارد فوتی ویروس کرونا ایستاده است.

در این میان قاره های آمریکای شمالی و مرکزی با دو میلیون و دویست و پنجاه هزار مبتلا و 134 هزار فوتی به همراه قاره اروپا با دو میلیون و هفتاد و هشت هزار مبتلا و 178 هزار فوتی، حدود دو-سوم آمار دنیای را به خود اختصاص داده اند.

منبع: خبرگزاری فارس

به "تلفات جهانی کرونا از 400 هزار نفر عبور کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلفات جهانی کرونا از 400 هزار نفر عبور کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید