اپل برای محافظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی هنگام شیوع کرونا محافظ صورت می سازد

به گزارش وبلاگ محتوا، شرکت اپل برای محافظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده در هنگام عالم گیری های کروناویروس نوعی سپر محافظ صورت جدید طراحی و فراوری می نماید.

اپل برای محافظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی هنگام شیوع کرونا محافظ صورت می سازد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، تیم کوک، مدیرعامل اپل این اخبر را به وسیله توییتر روز یکشنبه بیان کرد. این شرکت اعلام نموده است که میخواهد یک میلیون محافظ صورت در هفته جاری وارد بازار کند.

همچنین شرکت اپل 20 میلیون ماسک صورت را به کارکنان مراقبت های بهداشتی اهدا خواهد نمود، این در حالی است که پیش از این اعلام شده بود 10 ماسک های صورت به کارمندان مراقبت های بهداشتی اهدا می گردد. تیم کوک مدیرعامل شرکت اپل در این خصوص گفت: اپل برای محافظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر ایالات متحده برای مبارزه با عالم گیری کرونا، محافظ صورت جدیدی را طراحی و فراوری می نماید.

اولین محموله محافظ صورت اپل که اخیراً فراوری شده است، هفته گذشته به مراکز درمانی Kaiser Permanente واقع در سانتا کلارای کالیفرنیا تحویل داده شد. کوک با بیان این که هر محافظ در کمتر از دو دقیقه مونتاژ می گردد و کاملاً قابل تنظیم است، اضافه کرد: بازخورد پزشکان تا به امروز مثبت بوده است. این شرکت امیدوار است توزیع این سپر ها را ورای ایالات متحده گسترش دهد

اپل به حمایت از پاسخگویی دنیای به COVID-19 پرداخته است. مدیرعامل اپل در یک پیغام ویدئویی گفت: ما با متخصصان پزشکی و مقامات دولتی در سراسر ایالات متحده هماهنگ هستیم تا احتیاج های فوری آن ها را رفع کنیم. طبق گفته کوک، اپل میخواهد تا خاتمه این هفته 1 میلیون محافظ صورت ارسال کند و هفته بعد 1 میلیون دیگر. این محافظ ها در شعب ایالات متحده و چین در حال تهیه و فراوری است.

سایر غول های فناوری مانند گوگل و فیس بوک نیز در هفته های اخیر ابتکارات و برنامه های جدیدی را برای یاری به مبارزه با شیوع این کشور شروع نموده اند. گوگل گزارشی از تحرکات اجتماعی را منتشر کرد که از داده های ناشناس برنامه هایی مانند گوگل مپس استفاده می نماید. فیس بوک نیز اعلام نموده است که برای حمایت از روزنامه نگاری در سراسر دنیا، 10000 دلار آمریکا در صنعت اخبار سرمایه گذاری خواهد نمود.

منبع: انتخاب

به "اپل برای محافظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی هنگام شیوع کرونا محافظ صورت می سازد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپل برای محافظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی هنگام شیوع کرونا محافظ صورت می سازد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید