آخرین شرایط واریز سود سهام عدالت

به گزارش وبلاگ محتوا، فرآیند پرداخت سود سهام عدالت از سوم اسفند شروع شده و طبق وعده مسئولان سازمان خصوصی سازی، قرار بود تا انتها اسفند به حساب همه مشمولان واریز گردد اما درحالی به روزهای انتهای اسفند نزدیک می شویم که آماری از سوی سازمان خصوصی سازی اعلام نشده و مسئولان آن در قبال پیگیری های خبری نیز حاضر به پاسخگویی نشدند.

آخرین شرایط واریز سود سهام عدالت

به گزارش وبلاگ محتوا به نقل از ایسنا، سوم اسفندماه بود که علیرضا صالح - رئیس سازمان خصوصی سازی - از واریز سود سهام عدالت در همین روز اطلاع داد و گفت: قبلا قول داده بودیم سود تا سرانجام اسفند ماه واریز گردد اما در نهایت به این جمع بندی رسیدیم که زودتر به دست مشمولان برسد تا قدرت خرید بالاتری داشته باشند.

وی درمورد میزان سود سهام عدالت نیز گفته بود به افرادی که یک میلیون سهم دارند 250 هزار تومان تعلق می گیرد. بر این اساس در سال 1395 به ازای هر سهم یک میلیون تومانی، 150 هزار تومان سود پرداخت شده و در سال 1396 هم به این میزان سهام 175 هزار تومان سود تعلق گرفته است.

بر این اساس پیش بینی شده بود، این رقم برای سال جاری بیشتر از سال های گذشته باشد.

شمار مشمولان این سهام بالغ بر 49 میلیون و 154 هزار نفر هستند که البته رقم سهام آنها متفاوت است که بسته به ارزش سهام هر فرد، این مشمولان سود دریافت خواهند کرد.

اما از سوم اسفند تا به امروز سازمان خصوصی سازی هیچ گزارش و آماری در خصوص فرایند پرداخت سود سهام عدالت ارائه نکرده است و رئیس این سازمان نیز علیرغم پیگیری های مکرر ایسنا، حاضر به پاسخگویی نشد. این درحالی است که سازمان خصوصی سازی وظیفه دارد گزارش عملکرد خود، علی الخصوص در زمینه واریز سود سهام عدالت را در اختیار مردم و مسئولان قرار دهد.

  • پاسخ به 35 ابهام سهام عدالت | ارزش هر برگ سهام 8 برابر شده است
منبع: همشهری آنلاین

به "آخرین شرایط واریز سود سهام عدالت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط واریز سود سهام عدالت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید